Wygląda na to, że życie w Wałbrzychu powoli wraca do normalności, choć czy akurat w tym wypadku ucieszą się kierowcy... chyba nie.


Zarząd Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta informuje, że od 4 maja przywrócone zostaną opłaty i kontrole w obszarach płatnego parkowania w Wałbrzychu, które z powodu epidemii koronawirusa były zawieszone od połowy marca. Pisaliśmy o tym: 
ZDKiUM Wałbrzych: ważne komunikaty dla kierowców i pasażerów. W poniedziałek 4 maja ponownie zostanie otwarte biuro strefy w budynku przy ul. Matejki 1, pok. nr 9.

I dobra informacja: wszyscy kierowcy, którzy mieli kupione abonamenty postojowe w okresie zawieszenie strefy, otrzymają automatycznie (bez konieczności wizyty w biurze) ich przedłużenie o 46 dni, czyli o okres trwania zawieszenia. Jeżeli abonament w okresie zawieszenia funkcjonowania obszaru płatnego parkowania stracił ważność, zostanie on przedłużony proporcjonalnie o liczbę niewykorzystanych dni.

 
Urzędnicy proszą o czytelne pozostawianie karty abonamentu w aucie w celu odczytania ważności dokumentu – abonamentu. W przypadku dodatkowych pytań proszą o kontakt telefoniczy 74 641 44 19 lub e-mail: sekretariat@zdkium.walbrzych.pl.

Czytaj też:
SZCZAWNO-ZDRÓJ: ZMIANY NA PARKINGACH I PRZYSTANKACH