Znęcał się nad nią, ale kiedy przyszła policja, miały miejsce nieoczekiwane wydarzenia z radiowozem i ciężkim przedmiotem...


Policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach zatrzymali mężczyznę, który od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 22-latek był poszukiwany za znęcanie się nad swoją obecną konkubiną. W
niedzielę 2 sierpnia ustalili, że mężczyzna może chwilowo przebywać w Boguszowie-Gorcach i choć w tym dniu nie mieli wyznaczonej służby, wybrali się pod wytypowany adres. Zaskoczony przestępca poszukiwany do odbycia kary 1 roku i 6 miesięcy więzienia został przez mundurowych zatrzymany na ulicy.

I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że policjantom na drodze w zatrzymaniu poszukiwanego próbowała stanąć jego partnerka, nad którą on sam wcześniej miał się znęcać. Kobieta znieważyła interweniujących funkcjonariuszy obrzucając ich wulgaryzmami, potem ich zaatakowała, by ostatecznie z okna rzucić w nich szklaną popielniczką. 23-latka zamiast w mundurowych trafiła jednak w samochód i uszkodziła karoserię.


Za popełnione przestępstwa krewkiej damie grozi teraz kara 5 lat za kratami. Boguszowianin natomiast trafił już do Aresztu Śledczego, skąd zostanie przewieziony do Zakładu Karnego celem odbycia zasądzonej kary.Wcześniej w Wałbrzychu:
PIASKOWA GÓRA: JAK PEWNA PANI ROZRABIAŁA NA SWOIM BALKONIE (FOTO)

Czytaj też:
POLICJA: DLACZEGO PIJANA NASTOLATKA ZAATAKOWAŁA FUNKCJONARIUSZA?
POLICJA: ZAATAKOWAŁ MUNDUROWYCH, MUSIELI GO OBEZWŁADNIĆ
POLICJA: ZNANY ZAWODNIK MMA DOPUŚCIŁ SIĘ WIELU PRZESTĘPSTW
WAŁBRZYCH: RATOWNIK MEDYCZNY ZAATAKOWANY PRZEZ PACJENTKĘ

POLICJA: NAPADNIĘTY FUNKCJONARIUSZ MUSIAŁ UŻYĆ BRONI

NAJPIERW ZAATAKOWAŁ POLICJANTÓW, POTEM CHCIAŁ ICH PRZEKUPIĆ
POLICJA: KRADLI AUTA, CHCIELI PRZEJECHAĆ POLICJANTÓW, PADŁY STRZAŁY
POLICJA WAŁBRZYCH: POŚCIG I QUADEM W RADIOWÓZ
NOWE MIASTO: ZARZUTY DLA 40-LATKI, KTÓRA WJECHAŁA W RADIOWÓZ (FOTO)
ZNĘCAŁ SIĘ NAD ŻONĄ, CHCIAŁ POBIĆ POLICJANTÓWOpr. MS
Foto użyczone: KMP Wałbrzych