Znany polski zawodnik mieszanych sztuk walki zamiast siać spustoszenie na ringu, robił to w miejscowościach regionu.


Areszt tymczasowy zastosował Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie wobec 25-letniego Michała B., znanego polskiego zawodnika MMA, który dopuścił się licznych przestępstw. 10 listopada właśnie w Dzierżoniowie doszło do zniszczenia mienia - ktoś umyślnie uszkodził samochód. Podobnego przestępstwa dopuścił się - jak się potem okazało - ten sam mężczyzna nieco później tego samego dnia w pobliskiej Nowiźnie. Jakby tego było mało, sprawca aktów wandalizmu groził pozbawieniem życia mieszkańcowi powiatu dzierżoniowskiego i jego rodzinie. Policjanci zabezpieczyli ślady i rozpoczęli poszukiwania sprawcy.

Dwa dni później 25-latek był w rękach policji. W jego mieszkaniu znaleziono ponad 80 gramów marihuany, 15 gramów amfetaminy i blisko 7 gramów substancji psychotropowych w tabletkach. Zabezpieczono również 4 krzewy konopi innych niż włókniste.

Mężczyzna znany był nie tylko kibicom MMA, także dzierżoniowskim policjantom, ponieważ wcześniej prowadzone były wobec niego postępowania dotyczące spowodowania uszkodzenia ciała oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie nakazał areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Pobyt Michała B. za kratami może przedłużyć się nawet do 10 lat.


Czytaj też:
PODZAMCZE: POBIŁ MĘŻCZYZNĘ I SKAKAŁ PO SAMOCHODZIE
POLICJA: RECYDYWISTA Z BRONIĄ PALNĄ W RĘKU GROZIŁ, ŻE POZABIJA
DWA SAMOCHODY SPŁONĘŁY, KOLEJNY USZKODZIŁA KOBIETA
WPADŁ W SZAŁ I ZNISZCZYŁ SKLEPOWE WITRYNY. POWÓD?

ŚRÓDMIEŚCIE: OKRADLI I ZNISZCZYLI ZAPARKOWANE AUTO
POPIŁ, ZNISZCZYŁ I UCIEKAŁ, ALE KREW GO ZDRADZIŁA
WAŁBRZYCH: NISZCZYŁ I PLĄDROWAŁ W CAŁYM ŚRÓDMIEŚCIU
PIASKOWA GÓRA: WŁAŚNIE ROZWALAŁ OPLA...


Opr. MS
Foto: ilustracyjne