Data wydarzenia: 24.08.2018 10:00 - 26.08.2018 16:00
Miejsce wydarzenia: Rynek w Świdnicy

Ciekawie zapowiada się ostatni weekend sierpnia w Świdnicy: będzie piwo rzemieślnicze, zdrowa żywność, Carrantuohill i The Postman, występy zespołów folklorystycznych, bezpłatne badania profilaktyczne i coś dla dzieci. I nie tylko.


Powiat Świdnicki zaprasza na XII edycję Targów Zdrowej Żywności "Zdrowie ma smak", które odbędą się w dniach 24 - 26 sierpnia i połączone będą z III Świdnickim Festiwalem Piwa Rzemieślniczego. W programie targów między innymi: prezentacje stoisk ze zdrową i naturalną żywnością (sery, pieczywo, miody, wędliny, ryby, kiszonki, oleje, wina, soki, owoce) w piątek i sobotę.

Dodatkowo, w ramach III Świdnickiego Festiwalu Piwa Rzemieślniczego, będzie można skosztować doskonałego piwa z aż 15 browarów (piątek - niedziela). Ponadto w programie: występy zespołów, koncerty, gry, zabawy i animacje dla dzieci oraz bezpłatne badania profilaktyczne dla odwiedzających rynek (sobota). W ramach badań będzie można wykonać: USG serca, USG tarczycy, badanie ostrości wzroku, pomiar ciśnienia tętniczego, badanie poziomu cukru i cholesterolu, spirometria, porady dietetyka, pomiar stężenia tlenku węgla w wydychanym powietrzu, porady reumatologa oraz badanie densytometryczne w kierunku osteoporozy.

Program:
Opr. MS
Foto: ilustracyjne