Data wydarzenia: 08.04.2018 10:30 - 08.04.2018 12:00
Miejsce wydarzenia: Wałbrzych; Stara Kopalnia

Porcja Sztuki to połączenie świata artystycznego i kulinarnego w szczytnym celu. Już po raz trzeci zapraszamy do udziału w śniadaniu charytatywnym, z którego dochód przekazany będzie na zorganizowanie letniego wypoczynku dzieci wskazanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu.

Zapraszamy na śniadanie charytatywne PORCJA SZTUKI/4 ŻYWIOŁY, które odbędzie się 8 kwietnia 2018 r. o godzinie 10:30 w budynku restauracji Centrum Kultury i Sztuki Stara Kopalnia.

Stara Kopalnia współpracuje z wałbrzyską Fabryką Porcelany Kristoff, która jest jednym z naszych partnerów podczas śniadania. W tym roku do współpracy zaproszono do wspólnych działań również młodych artystów. Swoją twórczość pokażą QUAPCIA, Be Wood, MOO Ceramika i Kasia Bogucka. Tematem przewodnim śniadania będą 4 ŻYWIOŁY. Dla naszych Gości śniadanie przygotuje Wojciech Harapkiewicz, szef kuchni

restauracji Babinicz w Kompleksie Dworzysko, który specjalnie na to wydarzenie przygotował swoje autorskie menu, które dołączamy do zaproszenia.

Koszt biletu: 200 zł. W przypadku chęci wzięcia udziału w śniadaniu z osobą towarzyszącą koszt biletu dla dwóch osób wynosi: 300 zł. Bilety do nabycia w kasach biletowych Starej Kopalni od poniedziałku do niedzieli w godz. 10:00-18:00.

Materiały organizatora
oprac. ELW