Data wydarzenia: 01.07.2018 12:00 - 31.08.2018 20:00
Miejsce wydarzenia: Pałac Struga

1 lipca w rusza Festiwal Lodów w Pałacu Struga. Goście kosztujący tego lata serwowanych tam niesamowitych lodowych przysmaków i napojów mają też szansę wspomóc ratunek tego unikalnego zabytku.

- W tym roku sprzedaż lodów i napojów prowadzi Fundacja Pałac Struga i całkowity dochód ze sprzedaży przekaże na renowację Pałacu Struga. Staraliśmy się o dofinansowanie na uratowanie zabytkowej, unikatowej kopuły nad sala balową ale nie dostaliśmy wsparcia od MKiDN, więc musimy sami zgromadzić środki na renowację - mówi Agnieszka Chmura-Wieczorek właściciel obiektu i przedstawicielka Fundacji Pałac Struga.
Festiwal Lodów potrwa w Strudze zaplanowany jest od 1 lipca do 31 sierpnia w każdy weekend w godz. 12 - 20. Tradycyjnie już można tam liczyć na oryginalne przysmaki gwarantowane przez niepowtarzalne receptury, do tego każdy skomponować może sobie zaskakujące zestawienia smaków z nutką owocową, warzywną lub ciekawymi przyprawami ziołowymi. To prawdziwy lodowy zawrót głowy.A do tego szczytny cel...

Zobacz też: Zaskakujące smaki na 4. Festiwalu Lodów w Pałacu Struga

oprac. ELW
materiały organizatorów