Konkurs Walentynkowy 2018 i Nowy Konkurs Walentynkowy 2018 Wałbrzych dla Was i Świdnica dla Was za nami, a ich zwycięzcy z Wałbrzycha i Świdnicy spędzili niezapomniane i romantyczne chwile w ekskluzywnym kompleksie Norweska Dolina w Szklarskiej Porębie. Zapytaliśmy jak się bawili, a oni pokazali nam swoje zdjęcia z wyprawy szlakiem Wikingów.

Gabriela i Janusz ze Świdnicy wygrali w Nowym Konkursie Walentynkowym 2018 weekend w Family Resort and Wellness – Norweska Dolina w Szklarskiej Porębie wraz z uroczystą kolacją dwoma noclegami i sesją zdjęciową. Nagrodę odebrali w pierwszy weekend wiosny. Natomiast Natalia i Artur z Wałbrzycha, laureaci pierwszego Konkursu Walentynkowego 2018 wybrali się na uroczystą kolację z noclegiem dla dwojga wraz z sesją fotograficzną Norweskiej Dolinie w Szklarskiej Porębie tuż po Walentynkach - 24 lutego.

Zakochane i szczęśliwe ze zdobytej nagrody pary podzieliły się z nami swoimi wrażeniami. Świdniczanie i wałbrzyszanie pochwalili się też urokliwymi fotkami z tego niezwykłego obiektu w sercu gór.


Natalia i Artur z Wałbrzycha wyruszyli śladem Wikingów pierwsi. Natalia po powrocie zadzwoniła do nas i rozpływała się z zachwytu. - Wróciliśmy wczoraj z Norweskiej Doliny i powiem szczerze, że była to świetna nagroda. Wprost brakuje mi słów żeby wyrazić zadowolenie - relacjonowała wałbrzyszanka. Razem z Arturem zostali "Twarzami Ośrodka" i mają też plany majowego spotkania w tym urokliwym zakątku.- Organizacja kompleksu niesamowita, obsługa przemiła, poznaliśmy też panią dyrektor i mieliśmy basen dla siebie. Wszystko na nas czekało i było dopięte na ostatni guzik - opowiada Natalia. Dla gości specjalnych przygotowano uroczystą kolację. Był szwedzki bufet, więc każdy popróbował tego, na co akurat miał ochotę. Dodatkowo na wałbrzyszan przygotowano na życzenie, czego tylko zapragnęli. Kulinarne rozkosze przyrządzono i podano. - Wszyscy na nas czekali i wiedzieli kim jesteśmy... Czuliśmy się rozpieszczani...Ich zdjęcia wykonane podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej były prezentowane podczas tegorocznego Biegu Piastów, a także prezentowane są w portfolio kompleksu. Wałbrzyszanie trafili do grona sławnych i znanych, którzy odpoczywają regularnie w tym wyjątkowym miejscu... a nawet nagrywają tu teledyski.Gabrysia i Janusz ze Świdnicy od tegorocznych Walentynek będą to święto wspominać nie tylko ze spotkań w początkowej fazie ich znajomości. Gabrysia, jako naturalizowana mieszkanka Żywiecczyzny, opowiadała o swoich wrażeniach żywiołowo. - Wszystko było fajne (śmiech). Zaskoczyła nas niesamowita sceneria Norweskiej Doliny - po prostu bajka. Ta architektura robi wrażenie. Obsługa traktowała nas jak królów (śmiech) - wspomina świdniczanka. U nas w ubiegły weekend w regionie było szaro i ponuro, a Gabrysia z Januszem cieszyli się w Karkonoszach słońcem i biegali po kompleksie bez kurtek.- Jedzenie pierwsza klasa, menu opracowali jakby pode mnie. Sesję zdjęciową mieliśmy w piątek, zadbał o nas zgrany zespół. Apartament cudowny... mieliśmy do swojej dyspozycji chyba największy z budynków. Byliśmy też na basenie, a przez całą sobotę zwiedzaliśmy - wylicza świdniczanka. Pomiędzy atrakcjami w stylu Wikingów zwycięska para wspięła się na Szrenicę, zobaczyła Wodospad Kamieńczyka i Szklarkę. Po wędrówce górskiej Gabrysia zwiedziła też Norweską Dolinę... dowiedziała się m.in., że tutaj Mezo nagrał jeden ze swoich klipów.Gabrysia cieszy się, że Janusz zgłosił ich zdjęcie do konkursu Wałbrzych dla Was i Świdnica dla Was. - Wysłał zdjęcie na samym końcu. Pomyśleliśmy... a na pewno nie wygramy... Jest już ponad 200 par... a tu niespodzianka - wspomina mieszkanka Świdnicy.
Cieszyła się że wygrała, a podczas wizyty u fryzjera w Szczawnie-Zdroju słyszała jak obecne tam panie chwaliły się, że zajęły w pierwszym Konkursie Walentynkowym punktowane miejsca. Jak powiedziała, że prosi o uczesanie i makijaż na sesję zdjęciową w Norweskiej Dolinie, bo drugi konkurs wygrała... zapadła cisza.
- Dziękujemy bardzo za cudowny weekend w Szklarskiej Porębie w Norweskiej Dolinie! Cieszę się, że jest taki konkurs w którym można wygrać wypad w miejsce, na które nie każdy może sobie pozwolić - dodaje Gabrysia.
Zobacz też:
Wikingowie w Karkonoszach, czyli legenda o Dolinie Siedmiu Domów
Konkursy Walentynkowe 2018 - [WYNIKI]
Nowy Konkurs Walentynkowy 2018 - z cennymi nagrodami!
Konkurs Walentynkowy 2018


oprac. ELW
fot. Użyczone przez uczestników Konkursów