Trzy pytania konkursowe nie okazały się trudne co w efekcie spowodowało, że wszystkie nadesłane na mailową skrzynkę odpowiedzi były poprawne.

O wyborze zwycięzcy zadecydowało więc redakcyjne kolegium na podstawie oceny uzupełnionego konkursowego zdania "Maciej Maleńczuk to artysta nieobliczalny ponieważ …".

Czytelnikiem a w zasadzie czytelniczką która wraz z osobą towarzyszącą będzie mogła na żywo zobaczyć i posłuchać Macieja Maleńczuka i jego utworów takich jak: "Ostatnia nocka", "Tango libido", "Sługi za szlugi", "Dawna dziewczyno" czy "Synu" okazała się Pani Maria Szymorek.

To właśnie opis Pani Marii "Maciej Maleńczuk to artysta nieobliczalny ponieważ nie ma wzoru matematycznego, który przewidziałby jego kolejne zachowanie. Nieprzewidywalny, inteligentny z nutką złośliwości, wnikliwy obserwator popularnych wad ludzkich, który bezkompromisowo jest w stanie wyrażać swoje opinie i poglądy. Ani rachunek prawdopodobieństwa ani żadna statystyka nie ogarnie tego muzyka ;)" wzbudził największe uznanie.


Dla porządku poniżej podajemy również zestaw poprawnych odpowiedzi:
Maciej Maleńczuk:
1. jako kibic krakowskiego klubu sportowego Cracovia  jest  autorem Hymnu Cracovii .
2. został skazany na karę 2 lat pozbawienia wolności za odmowę służby wojskowej.
3. odznaczony brązowym Medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis.

Pani Marii serdecznie gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.