Pytanie konkursowe o skład zespołu nie okazało się trudne i stąd duża liczba poprawnych odpowiedzi, które napłynęły na redakcyjną skrzynkę.

O wyborze zwycięzców musiało więc zadecydować redakcyjne kolegium na podstawie oceny uzupełnionego konkursowego zdania "Warto wybrać się na marcowy „Koncert Czerwonych Gitar” do Aqua Zdroju ponieważ …".

Oto nasi czytelnicy, którzy wraz z osobą towarzyszącą będą mogli na żywo zobaczyć i posłuchać zespołu, który od blisko 50-ciu lat wzrusza nas swoimi piosenkami:

- Adrian Cieśliński  - "Warto wybrać się na marcowy „Koncert Czerwonych Gitar” do Aqua Zdroju ponieważ "Tak bardzo się starałem '',

- Grażyna Kowalska - "Warto wybrać się na marcowy „Koncert Czerwonych Gitar” do Aqua Zdroju ponieważ to jedyna taka okazja  bo zespół, gra  od blisko 50-ciu lat  i wzrusza nas swoimi piosenkami. Już trzecie pokolenie Polaków śpiewa ich przeboje i będą to niezapomniane chwile a dla większości powrót do młodzieńczych lat ;) więc dlatego warto  być tam  i poczuć się młodym oraz  POCZUĆ TE MOTYLE CO WTEDY;)  Przy ich muzyce spędziłam piękne chwile i kiedy ich słucham one wracają dlatego marzy mi się ten koncert",

- Piotr Serafin - "Warto wybrać się na marcowy "Koncert Czerwonych Gitar" do Aqua Zdroju , ponieważ marzec to najlepszy miesiąc na taki koncert. Nadchodzi wiosna, obchodzimy dzień kobiet a do tego moja żona ma urodziny i fajnie byłoby jej zaśpiewać "ładne oczy masz... ;-)"


- Krystian Kowalski - "Warto wybrać się na marcowy „Koncert Czerwonych Gitar” do Aqua Zdroju ponieważ SUPERWSPANIAŁY zespół zagra w SUPERWSPANIAŁYM miejscu!!!!!"


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.