Pierwsze prezenty dla naszych czytelników w akcji Dla Was Nagrodobranie czekają w Mikołaja. Obserwuj rozwój naszej akcji na portalu, zbieraj znaczki i zgarnij nagrody.

Pierwsze nagrody czekają na Was już dziś (6 grudnia).


Kto je dostanie?
Pierwszych 30 naszych Czytelników, którzy przyjdą dziś do siedziby Klubu Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010, ul. Wysockiego 11a (budynek OSiR) w godz. 16 - 18 ze znaczkiem otrzymanym do wcześniej zakupionego biletu na mecz Górnika Trans.eu Wałbrzych i odpowiedzą, który gracz jest na tym znaczku czeka 30 wejściówek na najbliższy - sobotni mecz oraz słodki upominek. Przypominamy, że 10.12.2016 o godz. 18.30 - Górnik Trans.eu Wałbrzych - gra w Hali Wałbrzyskich Mistrzów z Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie.


Pamiętajcie
6 grudnia godz.  16 - 18
ul. Wysockiego 11a
Nie zapomnijcie znaczka!
Bilety czekają. Uwaga! Każdy czytelnik może otrzymać jeden bilet na mecz.
Zapraszamy.

Kolejne nagrody Dla Was Nagrodobrania już wkrótce!
Mikołaj zostawił nam swój worek, a w nim: kamery sportowe, czytniki e-booków, markowe perfumy, smart bandy, atrakcyjne rodzinne wyjazdy turystyczne, przydatne elektronarzędzia, zabawki, książki i wiele wiele innych.

Sięgniemy do niego już w grudniu, a prezenty trafią do naszych Czytelników stanowiąc nagrody w nieustającym konkursie, którego już niedługo oficjalny start :)

Przeglądając dołączoną galerię zdjęć można zobaczyć przynajmniej część nagród, które czekają na uczestników. Zaglądajcie na portal oraz na stronę www.dlawasnagrodobranie.pl aby nie przegapić startu :)


Czekamy też na Wasze sugestie, jakie rodzaje nagród chcielibyście zdobywać w naszym konkursie...