Wałbrzych dla Was ma cztery podwójne zaproszenia na koncert Czerwonych Gitar, który odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 18.00 w hali kompleksu Aqua Zdrój. To doskonała okazja aby na żywo zobaczyć i posłuchać zespołu, który od blisko 50-ciu lat wzrusza nas swoimi piosenkami. Zaproszenia czekają właśnie na Was!

Występy Zespołu Czerwone Gitary są zawsze bardzo gorąco przyjmowane przez widzów, i dostarczają wyjątkowych wzruszeń, a wieloletnie ich sukcesy i osiągnięcia, uczyniły go Laureatem Plebiscytu na najpopularniejszy Polski Zespół XX wieku.

Mamy jako redakcja Wałbrzych Dla Was do rozdania cztery podwójne zaproszenia na koncert. Co zrobić, żeby je otrzymać? Należy wziąć udział w konkursie!

Wystarczy, że prawidłowo podacie aktualny skład zespołu "Czerwone Gitary" oraz dokończycie zdanie "Warto wybrać się na marcowy „Koncert Czerwonych Gitar” do Aqua Zdroju ponieważ …".

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: redakcja@walbrzychdlawas.info 

W treści maila prosimy podać również swoje IMIĘ I NAZWISKO oraz NUMER TELEFONU KONTAKTOWEGO.

Termin nadsyłania odpowiedzi mija 1 marca o godz.23.59.


Zaproszenia trafią do tych czytelników, którzy prawidłowo podali aktualny skład a także uzupełnili najciekawiej - zdaniem redakcji - załączone zdanie.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie. 

Odbiór biletów odbędzie się w siedzibie Redakcji.

Szczegóły w regulaminie: http://walbrzych.dlawas.info/files/9274/czerwone gitary konkurs/Regulamin_konkursu - czerwone gitary.doc