Data wydarzenia: 09.10.2021 12:00 - 09.10.2021 17:00
Miejsce wydarzenia: Park Jordanowski w Walimiu

Ma dopiero dwa miesiące, a urodził się z rakiem, który już zdążył dać przerzuty. Malutki mieszkaniec Walimia czeka na naszą pomoc - i będzie festyn charytatywny z wieloma atrakcjami.


"Światełko dla Huberta" to hasło, pod którym 9 października 2021r., w Parku Jordanowskim w Walimiu odbędzie się festyn charytatywny dla jednego z najmłodszych mieszkańców tej miejscowości.

- Maleńki Hubert potrzebuje naszej pomocy w drodze do zdrowia!

Startujemy o 12.00. Będą koncerty, przejażdżki rajdówkami i zabytkowymi mercedesami, pokazy strażackie, licytacje. Nie może nas zabraknąć! Pokażmy, że współpraca się opłaca! - zapraszają organizatorzy.Chłopczyk ma zaledwie dwa miesiące - i okazało się, że urodził się z nowotworem nadnerczy. W domu był zaledwie cztery dni. Bierze kolejne cykle chemioterapii, może czekać go operacja.- Nasze pierwsze dziecko, wyczekany synek Hubert, przyszedł na świat 2 sierpnia 2021 roku. Byliśmy tacy szczęśliwi! Wydawało się, że wszystko jest dobrze, a synek jest zupełnie zdrowy. Dwa dni przed wyjściem do domu lekarze zaproponowali nam dodatkowe badania, na które dostali grant. Zgodziliśmy się, bo czemu nie. Nie wiedzieliśmy, że będzie to początek koszmaru… Spotkał nas największy horror, jaki mogą wyobrazić sobie rodzice. Nasz nowo narodzony synek ma nowotwór, który zdążył dać już przerzuty! Dopiero zaczęło się jego życie, a już musi o nie walczyć... W maleńkie żyły Hubcia popłynęła chemia, zaledwie kilka dni po narodzinach… Okazało się, że nowotwór dał wiele przerzutów: do kości potylicznej, twarzoczaszki, wątroby i móżdżku. Gdy wypłakaliśmy już wszystkie łzy, postanowiliśmy poprosić Was o pomoc. Pomóżcie nam ocalić Hubcia... - pisze mama chłopca w opisie założonej na jego rzecz zrzutki.

Link do zbiórki na lekarstwa, które mogą zapobiec powrotowi nowotworu:

https://www.siepomaga.pl/zycie-huberta

O akcjach na rzecz ratowania dzieci i dorosłych piszemy regularnie:
WAŁBRZYCH REGION: 16-LETNI SZYMON OCZEKUJE NASZEGO WSPARCIA
WAŁBRZYCH REGION: CAŁE MIASTO NA RATUNEK MAŁEMU ADRIANOWI (FOTO)
JULIANÓW DLA TOSI - BAWIĄC SIĘ POMÓŻMY MAŁEJ WOJOWNICZCE!

WAŁBRZYCH: CZY POBIEGNIECIE PO ŻYCIE Z EWĄ? (FOTO)
WAŁBRZYCH DLA LILI: WEŹ UDZIAŁ W AUKCJACH, RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!
WAŁBRZYCH, REGION: AMELKA CZEKA NA POMOC, KLAUDIA I KAMIL TEŻ
WAŁBRZYCH WYGRAŁ WALKĘ? MAŁA NADIA MA SIĘ LEPIEJ! A JEJ BRAT?
WAŁBRZYCH I REGION: SKODA DLA AMELKI I INNE BITWY O DZIECI (FOTO)
WAŁBRZYCH: NADIA ZEBRAŁA 1,4 MLN, BARTEK I INNI CZEKAJĄ NA POMOC
Opr. MS
Foto użyczone: siepomaga.pl