Edyta Nawrocka, wałbrzyska piosenkarka i prezenterka, zaczęła prowadzić osobistego vloga. Co na nim znajdziemy? Muzykę i lifestylowe porady, w tym receptę skuteczną i wypróbowaną dietę.

Edyta Nawrocka od lat otacza się fanami swojej muzyki i nieugiętego dążenia własną drogą. Ma przyjaciół i wielbicieli nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami. Fani kochają jej piosenki, osobowość sceniczną i słoneczne teledyski kręcone często w tropikalnych miejscach.

Temat diety powraca

Ostatnio na fora poświęcone artystce powraca jeden temat - spektakularna przemiana Edyty. - We wrześniu 2015 roku przeszłam na dietę i w 10 tygodni schudłam 20 kg bez dużych wyrzeczeń, a początkowo nawet bez ćwiczeń. Wagę wówczas uzyskaną utrzymałam i pokochałam trenowanie - wyjaśnia wałbrzyszanka. Jej sukces zainspirował i zainteresował innych. Tak powstał pomysł na stworzenie autorskiego vloga poświęconego wypróbowanym receptom na zdrowe i ciekawe życie. - Opowiem o swoich doświadczeniach związanych z odchudzaniem, co robiłam, co jadłam, a także o tym jak żyć na luzie - zapowiada artystka. Na vlogu nie zabraknie ciekawostek ze sceny, porad jak dbać o urodę i opowieści o fascynacji treningiem personalnym.

Królewskie śniadanie i grejpfrut
Zapytaliśmy Edytę, jak udało jej się schudnąć prowadząc jednocześnie aktywne i pełne życie. - Jestem łakomczuchem, uwielbiam czekoladę i mam bardzo wolną przemianę materii, a mimo wszystko udało mi się dojść do idealnej wagi. Skoro mnie się udało, to każdy może - zachęca wałbrzyszanka. Zdradza też, że jej receptą na schudnięcie było jedzenie dwóch posiłków: śniadania i obiadokolacji. Na śniadanie wałbrzyszanka zwykle jada, to na co ma ochotę. W ramach diety tylko trochę ograniczyła porcje. - Zawsze jadam duże śniadanie, a w nim pojawia się nawet wielkie cappuccino i drożdżówki - mówi z uśmiechem. W ramach diety do każdego posiłku dołączyła połówkę grejpfruta.
Co do posiłku? Edyta Nawrocka wypróbowała czerwoną herbatę, wodę z cytryną i mieszankę ziół oczyszczającą organizm z m.in. czystkiem.


Odcinki znad morza i backstage
Wałbrzyszanka liczy na to, że subskrybujący jej kanał zechcą uczestniczyć w dyskusji dotyczących vloga w mediach społecznościowych, korzystać z jej doświadczeń i że będą sugerować kolejne tematy odcinków. Kilka części już powstało m.in. podczas małych wiosennych wakacji nad Bałtykiem.
Edyta na swoim kanale podzieli się też newsami o kulisach swojej kariery scenicznej. - W najbliższych tygodniach powstanie mój nowy teledysk z wakacyjną piosenką. Część zdjęć powstanie na Cyprze. Planuję zabrać tam ze sobą fanów i nagrać odcinek vloga - backstage teledysku - zapowiada Nawrocka. Artystka zdradziła, że jej nowy tropikalny dance będzie utworem w języku polskim.Zachęcamy do obejrzenia pierwszego odcinka vloga Edyty i subskrybowania jej kanału.Elżbieta Węgrzyn
fot. użyczone