91 uczniów pięciu klas maturalnych z IV Liceum Ogólnokształcącego wraz z osobami towarzyszącymi wzięło udział w pierwszej tegorocznej wałbrzyskiej studniówce w Sali Balowej zamku Książ.


W piątek 4 stycznia 2019 swój niezapomniany bal studniówkowy mieli w Książu licealiści z Zespołu Szkół nr 4 w Wałbrzychu. Uczniowie z klas mundurowych - strażackiej i policyjnej, pielęgniarskiej oraz sportowych wraz z osobami towarzyszącymi, w sumie około 140 osób, rozpoczęli od podziękowań dla grona pedagogicznego, by następnie odtańczyć trzy polonezy - ostatni z nauczycielami.

- Co prawda zostało nam jeszcze 112 dni do matury, ale ktoś musi rozpocząć sezon studniówkowy w naszym mieście i w tym roku padło na IV LO. Te 112 dni to bardzo mało czasu. Życzę wam zdanego egzaminu maturalnego i wymarzonych studiów oraz pracy - mówił przyszłym abiturientom dyrektor placówki Bogusław Kuta.

Za 2 lata do poloneza staną uczniowie otwartej niedawno w szkole klasy wojskowej. Zobacz jak ŚLUBOWAŁA PIERWSZA KLASA O PROFILU WOJSKOWYM (FOTO).

A tak tańczyła młodzież - polonez pierwszy:I drugi:A tak było w Książu rok temu:
STUDNIÓWKA 2018 WAŁBRZYCH: IV LO - BAL W ZAMKU KSIĄŻ (FILM I FOTO)


Polecamy też:
WAŁBRZYCH ZS NR 4: POWSTAŁA ŻYWA FLAGA [ZDJĘCIA]
WAŁBRZYSKA CZWÓRKA ZWIĄZAŁA SIĘ SPORTOWO Z AWF
2016 - UCZNIOWIE ZS NR 4 W WAŁBRZYCHU ŚLUBOWALI
SPRZEDAWALI SŁODKOŚCI BY POMÓC CHOREJ KAROLINCE

Foto: JK, film: Magdalena Sakowska