Po otwarciu pięciu nowych sklepów, Keen Property Management, zarządca Galerii Victoria w Wałbrzychu, pozyskał dwóch kolejnych najemców wałbrzyskiej galerii.

 

- Nasi najemcy mogą liczyć na korzystne, dopasowane do dzisiejszej sytuacji na rynku warunki. Dzięki temu stale podpisujemy nowe umowy, czego przykładem jest otwarte w ostatnim czasie pięć nowych sklepów m.in. TK Maxx czy 50 Style. Tym razem na mapie centrum pojawią się dwa nowe punkty, które z pewnością uatrakcyjnią ofertę handlowo-usługową wałbrzyskiego Centrum Handlowego. W międzyczasie prowadzimy negocjacje z nowymi, potencjalnymi najemcami i planujemy kolejne otwarcia – mówi Grzegorz Samczuk, dyrektor Galerii Victoria.


Nowym najemcą wałbrzyskiej Victorii został Sinsay, jedna z marek Grupy LPP. Nowy salon zajmie powierzchnię 355 mkw na parterze centrum handlowego. Oferowane przez markę produkty są odpowiedzią na najnowsze trendy cieszące się ogromnym zainteresowaniem nastolatek. LPP SA jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm odzieżowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Firma od ponad 20 lat prowadzi działalność w Polsce i za granicą, zarządza 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Galeria Victoria to jedyny w regionie obiekt, w którym można znaleźć wszystkie z nich.

Kolejnym nowym sklepem, który będą mogli odwiedzić klienci Victorii jest Chimax. Sklep zajmie 860 mkw na poziomie 1, w pobliżu Fido czy CityFit. W nowym sklepie będzie kupić praktycznie wszystko - bardzo bogaty i zróżnicowany asortyment w kategorii odzieży, obuwia, art. domowych oraz szkolnych. Sklep posiada szeroką ofertę tekstyliów, galanterii, zabawek dla dzieci oraz drobnego sprzętu elektronicznego w bardzo atrakcyjnych cenach. Sklep oferuje produkty dla całej rodziny i na każdą okazję.


Zobacz też teksty powiązane tematycznie z Galerią Victorią:
NOWE SKLEPY JUŻ WKRÓTCE
OTWARCIE TK MAXX W WAŁBRZYCHU
FOOD TRUCKI PRZEZ CAŁY WEEKEND [ZDJĘCIA]
TARGI ŚLUBNE I KOMUNIJNE 2017 [ZDJĘCIA]
WALENTYNKI Z ALEKSANDRĄ SZWED I SOUND'N'GRACE
STARE SAMOCHODY W GALERII VICTORIA NA WOŚP
W KRÓLESTWIE JEDI, HOBBITÓW I WIEDŹMINA
WOLONTARIAT GROZI UZALEŻNIENIEM

DWIE PLAŻE, TYLKO MORZA BRAK
GALERIA VICTORIA; ZNANE MARKI W OKAZYJNEJ CENIE
FOOD TRUCKI W WAŁBRZYCHU
KONCERT MARGARET PRZYCIĄGNĄŁ TŁUMY
PLAGA WAGARÓW W WAŁBRZYCHU; ZAMIAST DO SZKOŁY, CHODZĄ DO GALERII


oprac. Elżbieta Węgrzyn