Data wydarzenia: 10.07.2020 11:30 - 10.07.2020 12:30
Miejsce wydarzenia: Świdnica - Rynek

Nie zdążyłeś w Wałbrzychu? Masz szansę w Świdnicy...

Co się odwlecze... Rafał Trzaskowski zawita do Świdnicy. Niedoszła poniedziałkowa wizyta dojedzie do skutku w piątek 10 lipca. Kto czekał na spotkanie z liderem KO i już stracił nadzieję, teraz się ucieszy.Kto ostatnio odwiedził Wałbrzych i Świdnicę?


Kampania prezydencka 2020 trwa, a Wałbrzych i region wałbrzyski odwiedzają kolejni kandydaci i liderzy partii zabiegający o głosy i informujący o udzieleniu swojego poparcia.

- 8 lipca w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim w Wałbrzychu wojewoda dolnośląski Jarosław Obremski spotkał się z mediami, by podkreślić m.in. kwestie dotyczące wsparcia dla samorządów dotkniętych obniżeniem wpływów do budżetu w czasie epidemii koronawirusa. Wspomniał też o "Bitwie o wozy", czyli kampanii profrekwencyjnej w małych miastach - Tarcza dla samorządów regionu wałbrzyskiego. Co dalej z epidemią?

- Zabiegający o reelekcję prezydent Andrzej Duda od 3 lipca podróżował po Dolnym Śląsku. Prezentujemy zdjęcia z jego spotkania z 4 lipca z mieszkańcami Wałbrzycha - Prezydent Andrzej Duda w Wałbrzychu [ZDJĘCIA - DUŻA GALERIA] .

- Briefing prasowy z udziałem ministra nauki i szkolnictwa wyższego Wojciecha Murdzka odbył się 26 czerwca 2020 w Wałbrzychu, czyli na kilkanaście godzin przed rozpoczęciem ciszy wyborczej - Wałbrzych: Minister Wojciech Murdzek na zakończenie kampanii [FOTO].

- 24 czerwca 2020 "pod zegarem" na Piaskowej Górze odbyło się spotkanie parlamentarzystów manifestujących swoje poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego w wyborach prezydenckich. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia - Wałbrzych Piaskowa Góra: Popierają Rafała Trzaskowskiego [ZDJĘCIA].

- Wiceminister, parlamentarzyści, przedstawiciele zarządu województwa, starosta wałbrzyski, kombatanci i rolnicy, środowiska prawicowej prasy oraz sympatycy Prawa i Sprawiedliwości z regionu wałbrzyskiego skandowali 22 czerwca na Placu Magistrackim w Wałbrzychu, że życzą Andrzejowi Dudzie wygranej w pierwszej turze wyborów prezydenckich 2020. Podpisano też deklarację poparcia. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia - Wałbrzych: Manifestują swoje poparcie dla Andrzeja Dudy [ZDJĘCIA]
- 16 czerwca 2020 prezes partii Porozumienie Jarosława Gowina odwiedził Wałbrzych w towarzystwie przedstawicieli swojego ugrupowania i samorządowców. O czym mówił były minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego? - Wałbrzych: Jarosław Gowin - kogo popiera i dlaczego? [FOTO]

- Rafał Trzaskowski - prezydent Warszawy spotkał się 13 czerwca w wałbrzyskim Ratuszu z Romanem Szełemejem - prezydentem Wałbrzycha. Samorządowcy wyszli też na chwilę na Plac Magistracki. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia - Wałbrzych: Rafał Trzaskowski z wizytą w Ratuszu [ZDJĘCIA]

- W Wałbrzychu na spotkanie z sympatykami lewicy zaprosił 10 czerwca Robert Biedroń. Kandydat ten zagościł tego dnia na Dolnym Śląsku. Zobaczcie zdjęcia ze spotkania przy pomniku na Al. Wyzwolenia - Robert Biedroń spotkał się z mieszkańcami Wałbrzycha [FOTO]

- Natomiast Świdnicę zdecydował się odwiedzić Szymon Hołownia - Świdnica: dziś przyjedzie tu Szymon Hołownia.


Wydarzenia z tegorocznej kampanii relacjonujemy w naszych mediach.
Kampania wyborcza 2020
Wałbrzych na trasie kampanii Roberta Biedronia
Konwencja wyborcza Roberta Biedronia [ZDJĘCIA]
Małgorzata Kidawa Błońska - jej wałbrzyski sztab działa [FOTO]


Do zaproszenia Andrzeja Dudy mieszkańców namawiali członkowie Wałbrzyskiego Komitetu Poparcia Andrzeja Dudy
Wałbrzych: Wspierają i zapraszają prezydenta Andrzeja Dudę
Zapraszają prezydenta Andrzeja Dudę do Wałbrzycha


Polecamy też: Wałbrzych i powiat: Gdzie zwyciężył Duda, a gdzie Trzaskowski?
Świdnica dla Was, ELW
fot. A. Burdek