Filmowcy szykują się do kręcenia największej sceny filmu "Ciemno, prawie noc" na podstawie powieści Joanny Bator, w której wystąpią setki osób. Można się zgłosić do uczestnictwa w tym wydarzeniu.


- 30 stycznia kręcimy największą scenę filmu "Ciemno, prawie noc", w której wystąpi ponad 300 statystów z regionu. Będzie to scena pasterki, scenę tę będziemy kręcić w Ścinawce Średniej. Wszyscy statyści będą na zdjęcia dowiezieni z Wałbrzycha na plan autobusami. Wszystkich chętnych w wieku 16-70 lat którzy mają ochotę przeżyć wspólnie z nami niezapomniane chwile na planie filmowym i poczuć niesamowitą magię kina proszę o zgłaszanie się - mówi Grzegorz "Meksyk" Dąbrowski ze STUDIA ABM. Filmowiec zaręcza, że poza gażą na statystów czeka wspaniała atmosfera i sposobność spotkania z gwiazdami, których w tym obrazie gra nie mało (zobacz obsadę).
Zdjęcia do tego bardzo oczekiwanego obrazu filmowego kręcone są od jesieni m.in. w Wałbrzychu i Świebodzicach. Obecnie filmowcy ukończyli turę zdjęć w Warszawie i wracają na Dolny Śląsk.
Swoją chęć uczestnictwa w zdjęciach sceny pasterki można zgłosić na meksyk.film@studioabm.com.pl z dopiskiem "PASTERKA". Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko, nr telefonu i aktualne zdjęcie. Można się zgłosić całymi rodzinami pamiętając, że tego dnia mogą statystować osoby od 16 roku życia.CIEMNO, PRAWIE NOC - I O CZYM MÓWIĄ GWIAZDY? (FOTO)


Czytaj też o filmie:
WAŁBRZYCH: FILM CIEMNO, PRAWIE NOC - EKIPA NA UL. POCZTOWEJ
FILM - CIEMNO, PRAWIE NOC - ZDJĘCIA WŁAŚNIE RUSZYŁY
CZY ZAGRAJĄ W NOWYM FILMIE WEDŁUG POWIEŚCI JOANNY BATOR?
WAŁBRZYCH: POTRZEBNI DOROŚLI I DZIECIĘCY STATYŚCI DO FILMU
LAWINA ZGŁOSZEŃ DO FILMU - CIEMNO, PRAWIE NOC
WAŁBRZYCH I WAŁBRZYSZANIE W FILMIE CIEMNO, PRAWIE NOC?


oprac. ELW
fot. Ryszard Burdek (na zdjęciu Borys Lankosz - reżyser filmu podczas zdjęć w Świebodzicach)