Jest już znany szczegółowy cennik nowej krytej pływalni Delfinek w Szczawnie-Zdroju. A kiedy będzie ona otwarta dla użytkowników?


O otwarciu basenu pisaliśmy kilka dni temu: SZCZAWNO-ZDRÓJ: UROCZYSTE OTWARCIE BASENU DELFINEK (FOTO). Obecnie w obiekcie trwają ostatnie prace techniczne przed jego uruchomieniem i pojawił się już cennik. To informacja z urzędu miejskiego:

- Kolejne dni to ostatnia prosta, by zaprosić wszystkich miłośników basenowych aktywności do Szczawna-Zdroju. "Dolnośląski Delfinek" jest w trakcie przygotowań do otwarcia jego drzwi dla szczawieńskich dzieci i młodzieży, mieszkańców, kuracjuszy i turystów, 10 zł za pierwszą godzinę w dni powszednie oraz 12 zł w soboty, niedziele i święta zapłacą dorośli, którym nie przysługują żadne ulgi, odpowiednio 7 i 9 zł kosztować będą bilety ulgowe. I uwaga! Wprowadziliśmy bilet urodzinowy. Jubilat za czas pobytu na basenie zapłaci jedynie 1 zł!A kiedy będzie można pływać? Jak się dowiedzieliśmy, zgodnie z tym, co zapowiadaliśmy wcześniej, pływalnia zostanie otwarta 14 lub 15 września, ale na razie tylko dla dzieci ze szczawieńskiej szkoły podstawowej.

- Ten tydzień będzie dla nas fazą testu, uczniowie będą korzystać, a my sprawdzimy, jak wszystko działa, system i kasy, pracownicy zostaną przeszkoleni i po tym tygodniu, około 21 września, obiekt może już przyjmować klientów - mówi Karolina Tomza z Wydziału Inicjatyw i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Szczawnie-Zdroju.Prezentujemy szczegółowy cennik:
O obu inwestycjach przy Słonecznej pisaliśmy:
SZCZAWNO-ZDRÓJ: CO SIĘ DZIEJE NA BUDOWACH PRZY SŁONECZNEJ? (FOTO)
SZCZAWNO-ZDRÓJ: NA PLACU BUDOWY WBITO PIERWSZĄ ŁOPATĘ (FOTO)
SZCZAWNO-ZDRÓJ: UMOWA W SPRAWIE BUDOWY SZKOŁY PODPISANA
SZCZAWNO-ZDRÓJ: PRZETARG NA SZKOŁĘ OGŁOSZONY! (WIZUALIZACJE)
SZCZAWNO-ZDRÓJ: MA TU POWSTAĆ SZKOŁA PODSTAWOWA (WIZUALIZACJE)


DELFINEK JUŻ Z DACHEM, KTO TU BĘDZIE PŁYWAŁ? (FOTO)
SZCZAWNO-ZDRÓJ: DELFINEK DOBIJA DO PÓŁMETKA (FOTO)
SZCZAWIEŃSKI DELFINEK PNIE SIĘ W GÓRĘ
SZCZAWNO-ZDRÓJ: DELFINEK - BUDOWA ROZPOCZĘTA [ZDJĘCIA]
SZCZAWNO-ZDRÓJ: BĘDZIE NOWA PŁYWALNIA "DELFINEK"?Opr. MS
Foto: JK