Wałbrzych dla Was ma pięć podwójnych zaproszeń na "KONCERT WIEDEŃSKI", który odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 17.00 w Starej Kopalni. To okazja aby usłyszeć najpiękniejsze arie i duety z operetek wiedeńskich a zaproszenia czekają właśnie na Was!

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu".

Mamy jako redakcja Wałbrzych Dla Was do rozdania 5 podwójnych zaproszeń na koncert. Co zrobić, żeby je otrzymać? Należy wziąć udział w konkursie!

Wystarczy, że prawidłowo odpowiecie na trzy poniższe pytania oraz dokończycie zdanie "Warto wybrać się na „Koncert Wiedeński” do Starej Kopalni ponieważ …".

1. Kto w jednej z najsłynniejszych operetkowych arii tenorowych jest wart błazna?

2. W arii z operetki, którego z kompozytorów „dusza śpiewa”?

3. Premiery której operetki nie zdążył obejrzeć jej kompozytor Johann Strauss (syn)?

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: redakcja@walbrzychdlawas.info 

W treści maila prosimy podać również swoje IMIĘ I NAZWISKO oraz NUMER TELEFONU KONTAKTOWEGO.

Termin nadsyłania odpowiedzi mija 15 listopada o godz.23.59.


Zaproszenia trafią do tych czytelników, którzy prawidłowo podali odpowiedzi a także uzupełnili najciekawiej - zdaniem redakcji - załączone zdanie.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie 16 listopada. 

Odbiór biletów odbędzie się w umówiony dzień w siedzibie Redakcji.

Szczegóły w regulaminie: Regulamin_konkursu - koncert wiedenski.doc