Coś chyba wisi w powietrzu... zaledwie wczoraj pisaliśmy o mężczyźnie, który chciał spalić dom ze swoją byłą, dziećmi i sąsiadami, a tu podobna historia: ten osobnik nagle zobaczył swoją dawną partnerkę na ulicy i wydarzenia potoczyły się lawinowo.


W sobotę 8 czerwca w godzinach nocnych, w Kamiennej Górze, 40-letni mieszkaniec tego miasta, widząc swoją byłą konkubinę, wszczął awanturę, w trakcie której rzucił się na kobietę i zaczął ją dusić. Do tego krzyczał, że ją zabije. Na szczęście na widok przechodniów porzucił swoją ofiarę i uciekł, a kobieta doznała tylko otarć naskórka i podbiegnięć krwawych szyi. Ale to nie był koniec. Następnego dnia mężczyzna ten widząc kobietę jadącą swoim samochodem, rzucił w jego stronę butelką po piwie.

Funkcjonariusze kamiennogórskiej policji otrzymawszy zgłoszenie o napaści, na podstawie rysopisu mężczyzny zatrzymali go jeszcze 9 czerwca i przewieźli do kamiennogórskiej komendy, gdzie został osadzony w policyjnym areszcie do wyjaśnienia i wytrzeźwienia. W chwili zatrzymania miał bowiem ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Po wytrzeźwieniu funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego przedstawili zatrzymanemu zarzuty "kierowania gróźb karalnych oraz naruszenia narządów ciała poniżej dni siedmiu", do których przyznał się, ale tylko częściowo. Trwają dalsze czynności w tej sprawie. O wysokości kary łącznej zadecyduje sąd.

Czytaj też:
WAŁBRZYCH: NIE DAWAŁ ŻYĆ SWOJEJ KONKUBENTCE
PODPALIŁ DOM, W KTÓRYM MIESZKA JEGO BYŁA I DZIECI
POLICJA WAŁBRZYCH: JEDEN POBIŁ BYŁĄ PARTNERKĘ, INNI ZNAJOMEGO
POLICJA WAŁBRZYCH: PLAGA DAMSKICH BOKSERÓW?
NOWE MIASTO: ROMANS Z GROŹBAMI I NATRĘTNYM BYŁYM W TLE


ODWIEDZIŁ SWOJĄ BYŁĄ I ZAKŁUŁ NOŻEM

PODZAMCZE: ZAZDROSNY O SWOJĄ BYŁĄ UŻYŁ NOŻA
UGODZIŁ NOŻEM SWOJĄ DZIEWCZYNĘ. PRZYSZEDŁ, ŻEBY ZABIĆ?

CHCIAŁ WYSADZIĆ BUDYNEK RAZEM Z RODZINĄ
ROZTRZASKAŁ GŁOWĘ SWOJEJ PARTNERCE

ŚMIERĆ PODCZAS DOMOWEJ AWANTURY


Opr. MS
Foto ilustracyjne Elżbieta Węgrzyn