Kara długoletniego nawet dożywotniego więzienia, może grozić podejrzanemu o zabójstwo konkubiny mężczyźnie zatrzymanemu przez policję z powiatu kłodzkiego. Kobieta zmarła na skutek ciosu zadanego w głowę. Podejrzany w tej sprawie 46-latek usłyszał w tej sprawie zarzuty i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Do zdarzenia doszło 1 stycznia bieżącego roku. Z ustaleń policjantów i zebranego materiału wynika, że w mieszkaniu na terenie gminy Radków doszło do kłótni pomiędzy 46 - letnim mężczyzną, a jego 34 - letnią konkubiną. Para zamieszkiwała ze sobą. Kłótnia zakończyła się nocną szarpaną pomiędzy kobietą i mężczyzną, w jej w trakcie, podejrzany uderzył kobietę w głowę. Ten cios okazał się śmiertelny. Zatrzymany przez funkcjonariuszy przyznał się do zarzucanego mu czynu. Został zatrzymany przez policję z Nowej Rudy.

Sąd Rejonowy w Kłodzku, po zapoznaniu się z zebranym w tej sprawie materiałem dowodowym, na wniosek prokuratury zdecydował o 3-miesięcznym tymczasowym aresztowaniu. Podejrzanemu grozi kara dożywotniego więzienia.

Przeczytaj również:
JEST ZARZUT W SPRAWIE ŚMIERCI PODCZAS NAPADU
PODZAMCZE: POTENCJALNY ZABÓJCA ZATRZYMANY
PODEJRZANI O ZWIĄZEK Z PODWÓJNYM ZABÓJSTWEM ZATRZYMANI
ZABIŁA KUCHENNYM NOŻEM
PODEJRZANY O ZABÓJSTWO ZA KRATAMI. MIAŁ ZAKRWAWIONY NÓŻ
TRZY OSOBY NIE ŻYJĄ - ŚLEDZTWO W SPRAWIE RODZINNEJ TRAGEDII
OBŁAWA W PARKU KSIĄŻAŃSKIM. POLICJA POSZUKUJE PODEJRZANEGO O MORDERSTWO ZE ŚWIEBODZIC
CZY POLICJANCI SPOWODOWALI ŚMIERĆ ZATRZYMANEGO? ZAPRZECZAJĄ
ZMARŁ Z POWODU WYCOFANEGO LEKU? ŚLEDZTWO TRWA
PRZYPUSZCZALNY OJCOBÓJCA ZASTRZELONY PRZEZ POLICJANTA
ZABÓJSTWO W ŚWIEBODZICACH - PODEJRZANY NADAL NIEUCHWYTNY
WZIĄŁ DOPALACZ I ZABIŁ ŻONĘ NA OCZACH SYNA

oprac. Elżbieta Węgrzyn
fot. KPP Kłodzko