Zjazdowe warunki, jakie panują na jedlińskim stoku za sprawą śnieżnej aury, pozwalają na rodzinne zjazdy. Ruszył stok "Śniegowy Park" w Jedlinie-Zdroju.

Stok narciarski usytuowany przy ulicy Poznańskiej ruszył po styczniowych opadach śniegu i podobnie jak w latach ubiegłych jest dobrym miejscem do nauki nie tylko dla najmłodszych miłośników sportów zimowych. Do dyspozycji jest wyciąg orczykowy na naśnieżanej, ratrakowanej i oświetlonej trasie.

„Śniegowy Park” u zbiegu ulic Sienkiewicza i Poznańskiej w Jedlinie-Zdroju okazał się dobrym miejscem na spędzenie wolnego czasu z rodziną. Pogoda i warunki atmosferyczne dopisały narciarzom, snowboardzistom, miłośnikom jazdy na sankach i zjazdów na pontonie.  Do dyspozycji wszystkich gości jest wyciąg orczykowy, taśma transportująca na szczyt stoku. Z myślą o rodzinnej ofercie przygotowana została także trasa dla sanek.
 
Najmłodsi mogą liczyć na zdobywanie doświadczenia wspólnie z instruktorem na stoku. Do dyspozycji jest również wypożyczalnia sanek oraz sprzętu narciarskiego dla dzieci. Dla spragnionych kawiarenka na stoku oferowała napoje rozgrzewające oraz ciasto.

Stok czynny jest codziennie od godz. 09.00 do 21:00. Bieżące informacje pod nr tel. 606 786 569.


oprac. ELW
fot. Archiwalne