We czwartek, 20 października w nowo wybudowanym obiekcie handlowym Pasaż Piaskowa Góra przy ulicy Długiej 5A otwarto pierwszy dyskont spożywczy, to pierwszym z planowanych lokali handlowych w tym miejscu.

Niebawem w nowej hali będą zagospodarowywać się kolejni najemcy. Kompleks handlowy Pasaż Piaskowa Góra jest jednym z kilku tego typu obiektów w Polsce, obok Parku Handlowego Młyn we Wrocławiu czy Parku Handlowego w Andrychowie i Stalowej Woli. Właścicielem obiektów jest firma Peppercorn Properties Sp. z o.o.
  - Cieszymy się, że uruchamiamy kolejny obiekt właśnie w Wałbrzychu, czyli w najszybciej rozwijającym się mieście w Polsce - mówi Dawid Silkinis odpowiedzialny za komercjalizację projektu.

Właściciele podkreślają dobrą lokalizację pasażu - w jednej z największych dzielnic tego miasta, a także jego dostępność, pozwoli zmotoryzowanym oraz pieszym na zakupy.
- Chcemy, aby lokale zlokalizowane w Pasażu oferowały klientom jakościowe towary i usługi w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, dzięki sąsiedztwu pozostałych obiektów typu Obi,  stworzymy miejsce przyjemnych i łatwych zakupów. Bardzo nas cieszy, że dyskont spożywczy już został uruchomiony mówią przedstawiciele inwestora.
Piaskowa Góra to obecnie handlowe serce miasta z wieloma wielkopowierzchniowymi sklepami. Wkrótce kolejny taki sklep ma powstać na gruncie po chłodni Nordis.

Przeczytaj też:
CO DALEJ Z HALĄ MAKRO W SZCZAWNIE-ZDROJU?
NOWY NAJEMCA W GALERII VICTORIA
WYBURZENIE HALI CHŁODNI NORDIS
WOK WRACA NA PIASKOWĄ GÓRĘ, BĘDZIE TEŻ BIBLIOTEKA MULTIMEDIALNA
ALEJKA PIASKOWA JUŻ OTWARTA

Oprac. Elżbieta Węgrzyn