Data wydarzenia: 30.01.2020 10:00 - 30.01.2020 13:00
Miejsce wydarzenia: Ratusz w Boguszowie sala nr 2

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu zaprasza na bezpłatne konsultacje indywidualne w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego. Zapraszamy 30 stycznia na spotkanie w Boguszowie - Gorcach.

Mobilny Punkt Informacyjny będzie funkcjonował 30 stycznia 2020 r. (czwartek) w Urzędzie Miejskim w Boguszowie-Gorcach , w godz. 10.00 - 13.00. (parter sala nr 2)

W siedzibie Urzędu Miejskiego w Boguszowie-Gorcach będzie można skorzystać z bezpłatnej informacji na temat pozyskania wsparcia ze środków unijnych. Dyżur w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pełnić będzie specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wałbrzychu.

W trakcie konsultacji indywidualnych będzie można dowiedzieć się na co aktualnie można pozyskać wsparcie z Funduszy Europejskich i jakie są warunki jego otrzymania. Pracownik PIFE przedstawi ofertę pożyczek i poręczeń finansowanych z funduszy unijnych dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej, a także poinformuje o środkach na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe. Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie osoby zainteresowane tematyką funduszy europejskich.

KONSULTACJE SĄ BEZPŁATNE

ZAPRASZAMY!oprac. i fot. ELW