Data wydarzenia: 07.12.2018 17:30 - 07.12.2018 19:30
Miejsce wydarzenia: Aula PWSZ Wałbrzych

Burza mózgów z Robertem Biedroniem w Wałbrzychu już 7 grudnia. Podajemy szczegóły i przypominamy o konieczności rejestracji chętnych do uczestnictwa w tym spotkaniu.

Pierwszy raz charyzmatyczny prezydent Słupska odwiedza Wałbrzych i zaprasza do wspólnej "burzy mózgów".

Robert Biedroń buduje nowy ruch społeczny. Od miesięcy odwiedza kolejne miasta w Polsce, gdzie organizuje spotkania pod hasłem „burza mózgów”, podczas których rozmawia z mieszkańcami na temat ich rzeczywistych, codziennych problemów. Nie narzuca im jednak swoich racji, tylko zachęca do tego, aby uczestnicy proponowali coś od siebie, swoje rozwiązania.

Jak mówi Robert Biedroń: Od lat jeżdżę po Polsce i spotykam się z Wami. Często słyszę, że jesteście niezadowoleni z sytuacji w kraju. Jednak za każdym razem, gdy się z Wami spotykam, widzę w Was także olbrzymi potencjał – mnóstwo pomysłów na to, jak sprawić, by w Polsce żyło się lepiej, a polityka wyglądała inaczej.

Wałbrzych to kolejne miasto, które odwiedzi Biedroń. Spotkanie odbędzie się w piątek, 7 grudnia 2018 roku o godz. 17:30 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu przy ulicy Zamkowej 4. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja na stronie:

https://trasa.robertbiedron.pl/e/22/walbrzych

Zobacz też relację ze spotkania w Świdnicy - ROBERT BIEDROŃ ZAKOCHAŁ SIĘ W...

oprac. ELW
fot. Karol Kotarski