Zakład bez ryzyka należy do jednych z najpopularniejszych nagród powitalnych u wiarygodnych buków. Najlepsi bukmacherzy oferują graczom możliwość otrzymania części wydanych na zakład pieniędzy. W poniższej części artykułu przyjrzymy się bliżej temu rodzajowi bonusu u bukmacherów. Dowiemy się również, którzy operatorzy przygotowali najlepszą ofertę w formie stawek bez ryzyka i poznamy sposoby na zmaksymalizowanie wartość profitów.

Zakład bez ryzyka należy do jednych z najpopularniejszych nagród powitalnych u wiarygodnych buków. Najlepsi bukmacherzy oferują graczom możliwość otrzymania części wydanych na zakład pieniędzy. Gracz obstawia kupon bukmacherski za własne środki i w razie przegranej dostaje zwrot części lub całości postawionej kwoty. Oznacza to, że ryzyko związane z wytypowaniem kuponu ograniczone zostaje do minimum. Cashback może być naliczony na rachunek bonusowy lub depozytowy. Oto szczegóły...

Top 5 zakładów bez ryzyka u wiarygodnych bukmacherów

Cashback w postaci stawek bez ryzyka znajduje się w ofercie większości renomowanych polskich i zagranicznych bukmacherów. Wybraliśmy spośród nich Top 5 najlepszych bonusów. Proponują je tacy operatorzy hazardowi jak: STS, eWinner, Superbet, Fortuna oraz Totalbet. Obstawiając zakłady online u tych operatorów, możemy liczyć na poniższe profity:

  • STS oferuje graczom do 239 PLN cashbacku. Zwrócone koszty podlegają warunkom obrotu 1x z dowolnym kursem na kuponie. Ponadto wykorzystanie zwróconych pieniędzy nie podlega ograniczeniu czasowemu.

  • Do dyspozycji użytkowników eWinner jest możliwość wytypowania zakładu bez ryzyka i otrzymanie zwrotu do 115 PLN. Warto zaznaczyć, że cashback nie podlega wymaganiom obrotu, ani ograniczeniom czasowym.

  • W ofercie bukmachera Superbet znajdziemy cashback do 1300 PLN. Na wykorzystanie zwróconych środków gracz ma 10 dni. Pieniądze podlegają warunkom obrotu x2 z kursem 1.8.

  • Czeski bukmacher Fortuna ma do zaoferowania cashback do sumy 600 PLN. Zwrócone koszty podlegają warunkom obrotu 1x z dowolnym kursem na kuponie i nie poddają się ograniczeniom czasowym.

  • Totalbet oferuje graczom możliwość otrzymania zwrotu do 250 PLN. Nagroda nie podlega żadnym wymaganiom czasowym i obrotowym.

Zagraniczni bukmacherzy dostępni dla Polaków zwracają środki na rachunek typera w ciągu 24 godzin. Często w ofercie operatorów można również znaleźć oferty zakładów bez ryzyka na wybrane dyscypliny sportowe. Niektórzy bukmacherzy dają graczom możliwość korzystania z promocji tylko w przypadku podania kodu bonusowego w trackie rejestracji. Warunki uzyskania nagród zaleca się sprawdzać na oficjalnych witrynach bukmacherów.

Zasady działania zakładu bez ryzyka

W zakładzie bez ryzyka mamy dwie opcje rozliczenia. Jeżeli postawiony zakład bukmacherski wygrywa, to bez wątpliwości wykalkulowana przez operatora wygrana wyląduje na koncie gracza. Ważnym jest również to, co odbywa się z postawionymi przez gracza pieniędzmi w momencie, gdy stawka została przegrana. Wtedy postawiona stawka w zależności od polityki wybranego bukmachera, albo będzie zwrócona na konto podstawowe, albo na rachunek bonusowy typera.

Oznacza to, że wniesiona przez gracza wpłata, jest pozbawiony ryzyka ze strony typera. W sytuacji, gdy wiemy, że pieniądze trafią na nasz rachunek główny z powrotem, ryzyko zmniejsza się do zera. Jeśli środki są przekazywane na rachunek bonusowy, gracz będzie musiał nimi obrócić, żeby wypłacić. W obu przypadkach mamy pieniądze, które można przeznaczyć na ulubione zakłady bukmacherskie.

Wiele bukmacherów wybiera tę nagrodę jako główny element powitalnej oferty startowej dla graczy. Jest to perfekcyjna opcja dla nowicjuszy, którzy nie czują się pewnie i wolą nie ryzykować ogromnych pieniędzy. Cashback to wygodny sposób, by nie przejmować się straconą kwotę, gdyż ona wraca do gracza nawet w przypadku przegranej.