W Szczawnie-Zdroju w piątkowe popołudnie 31 lipca i przez całą sobotę 1 sierpnia można było skosztować przysmaków różnych kuchni świata, a do tego przyjechały zabytkowe auta i dopisała piękna pogoda. Zobaczcie zdjęcia - a jeszcze dziś możecie się tam wybrać.


Od bałtyckiej rybki po specjały kuchni tajskiej, od pizzy z pieca, przez hamburgery, szaszłyki, zakręcone frytki, po regionalne piwa rzemieślnicze. Na słono i na słodko - meksykańskie churrosy i minidonaty amerykańskie - to wszystko jeszcze dziś na festiwalu food-trucków w Szczawnie-Zdroju.17 przyczep z różnymi daniami czeka przy deptaku na ul. Kościuszki, obok Hali Spacerowej. W niedzielę będą czynne od godz. 12.00, a zamkną się o 21.00.

Ważny apel od organizatorów:

Pamiętajmy o nowych nawykach – dbaj o sobie i bliskich!
Z myślą o bezpieczeństwie uczestników nadchodzących wydarzeń Festiwal Smaków Świata w Szczawnie Zdroju oraz VIII Międzynarodowy Wałbrzyski Rajd Pojazdów Zabytkowych prosimy o przestrzeganie obowiązujących zasad:

- utrzymuj dystans społeczny 1,5 m między pieszymi,
- pamiętaj o zakrywaniu nosa i ust w przestrzeni publicznej, gdy nie da się utrzymać dystansu,
- często myj lub dezynfekuj ręce. Jak podają oficjalne źródła, epidemia trwa nadal i dlatego nie wszystkie ograniczenia zostały zniesione.

Opr. MS
Foto: JK