Data wydarzenia: 17.09.2018 06:00 - 25.09.2018 22:00
Miejsce wydarzenia: Miejsca podane w treści

Czas przejrzeć zawartość strychu i pozbyć się legalnie zbędnych odpadów gabarytowych. Kolejna okazja dopiero wiosną! Początek akcji w poniedziałek - 17 września.

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH Wrzesień 2018 r. "WYWALAMY GRATY Z CHATY"
Akcja Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu

Harmonogram zbiórki odpadów wielkogabarytowych

TERMIN WYSTAWIANIA WIELKOGABARYTÓW

PONIEDZIAŁEK, 17 WRZEŚNIA 2018


PONIATÓW, SZCZAWIENKO, LUBIECHÓW:
Azaliowa, Jaworowa, Makowa, Kwiatowa, Fabiana, Zdrojowa, Książańska, Zakole, Lubiechowska, Łączna, Witosa, Jeżynowa, Nowa, Robotnicza, de Gaulle’a, Ogrodowa, Kamienna, Rzeczna, Pogodna, Wesoła, Traktorzystów, Lelewela, Gagarina, Dąbrowskiej, Klonowa, Stacyjna, Orkana, Warszawska, Grzybowa, Sadowa, Sosnowa, Świerkowa, Wiśniowa, Czereśniowa, Brzoskwiniowa, Zielona, Beskidzka, Rodziny Burczykowskich, Piotrowskiego, Osiedle Stare, Uczniowska, Wilcza, Lisia, Jeździecka, Łowiecka i ewentualnie inne ze wskazanych rejonów miasta

PIASKOWA GÓRA: Plac Zamenhoffa, Boya Żeleńskiego, Broniewskiego, Gałczyńskiego, Dr. Judyma, Kusocińskiego, Mieszka I, Obrońców Westerplatte, Dr. Orłowicza, Pasteura, Sokołowskiego, Topolowa, Wyszyńskiego, Długa, Makuszyńskiego, Dunikowskiego, Hirszfelda, Michałowskiego, Wyczółkowskiego, Gajcego, Nałkowskiej, Teligi, Miłosza, Norwida, Chełmońskiego, Malczewskiego, 15-lecia, 1000-lecia, Krasińskiego, Główna, Odlewnicza, Proletariacka, Prostopadła, Przelotowa, Różewicza, Środkowa, Długosza, Porcelanowa, Grota Roweckiego, Szlifierska, Prostopadła i ewentualnie inne ze wskazanych rejonów miasta


STARY ZDRÓJ:
Armii Krajowej, Braci Śniadeckich, Giserska, Głogowska, Kujawska, Legnicka, Marconiego, Pocztowa, Poprzeczna, plac Górnika, Kmicica, Kolonia Trzech Róż, Jodłowa, Pomorska, Radomska, Różana, Świerkowa, Szczecińska, Warmińska, Batorego, Morcinka, Parkowa, Przywodna, Pułaskiego, Śląska, Węglowa, Bardowskiego, Plac Gedymina, Chałubińskiego, Św. Kingi, Kuracyjna, Kurpiowska, Dr. Oczki, Starachowicka, Uzdrowiskowa, Żeromskiego, Ceglana, Chodkiewicza, Kaliska, Kombatantów, Przechodnia, Zamoyskiego, 11 Listopada od placu Górnika do ulicy Armii Krajowej i ewentualnie inne ze wskazanych rejonów miasta



WTOREK - 18 WRZEŚNIA 2018
PODZAMCZE: Al.Podwale, Basztowa, Blankowa, Grodzka, Forteczna, Hetmańska, Kasztelańska, Palisadowa, Poselska, Równoległa, Senatorska, Wieniawskiego, Husarska i ewentualnie inne ze wskazanych rejonów miasta


ŚRODA - 19 WRZEŚNIA

NOWE MIASTO, KOZICE, RUSINOWA Bogusławskiego, Jagiełły, Jesienna, Karłowicza, Kazury, Kolonialna, Kręta, Osiedleńców, Polna, Stara, Ślepa, Ciechocińska, Krynicka, 11 Listopada od Placu Górnika do ulicy Starej, Madalińskiego, Modrzejewskiej, Nałęczowska, Prusa, Psie Pole, Rymanowska, Struga, Truskawiecka, Plac Konstytucji 3 Maja, Wincentego Pola, Asnyka, Harcerska, Langera, Nowowiejska, Orzeszkowej, Piłsudskiego, Samosierry, Solecka, Ustroń, Żegiestowska, Plac Powstańców Warszawy, Chopina, Fredry, Olimpijska, Paderewskiego, Pietrusińskiego, Żwirki i Wigury, Żytnia, Plac Skarżyńskiego, Wojska Polskiego, Kubeckiego, Namysłowskiego, Ogińskiego, Staszica, Sygietyńskiego, Osiedle Górnicze, Strzegomska, Zagórzańska, Bystrzycka, Głuszycka, Kamieniecka, Kłodzka, Noworudzka, Złota, Wiosenna, Malinowa, Truskawkowa i ewentualnie inne ze wskazanych rejonów miasta


PONIEDZIAŁEK 24 WRZEŚNIA

BIAŁY KAMIEŃ: Baczyńskiego, Daszyńskiego, Monte Cassino, Narutowicza, Kopalniana, Miła, Pionierów, Miłosna, Spacerowa, Szarych Szeregów, Źródlana, Boczna, Brygady Górniczej, Andersa, Piękna, Przyjaciół Żołnierza, Boh. Getta, Bukowa, Dąbrowskiego, Komuny Paryskiej, 3 Maja, Wiejska, Miczurina, Prosta, Obrońców Pokoju, Osiedle, Robotnicze, Wańkowicza, Sudecka, Sułkowskiego, Wysoka, Żołnierska, Bema, Bukietowa, Dubois, Kątowa, Korczaka, Grabowskiej, Piaskowa, Jasna, plac Kołłątaja, Kasprzaka, Piasta, Ratuszowa, Ludowa, Reja, Kraka, Smocza, Ruchu Oporu, Wolności, Oruby i ewentualnie inne ze wskazanych rejonów miasta.


WTOREK - 25 WRZEŚNIA

SOBIĘCIN, ŚRÓDMIEŚCIE, 1 MAJA, WROCŁAWSKA: Plac Darowskiej, Barbusse'a, Brzozowa, Hercena, Jordana, Kani, Karkonoska, Kresowa, Krótka, Krzywa, Kuźnicka, Pstrowskiego, Racławicka, Rynkowa, Izerska, Skalista, Stroma, Sztygarska, Plac Mjr.Sucharskiego, Cmentarna, Grotterga, Lipowa, Krasickiego, 1 Maja, Plater, Puszkina, Sportowa, Widok, Zachodnia, II Armii, Św. Barbary, Św. Józefa, Gwarków, Kolejarska, Szymanowskiego, Średnia, Wschodnia, Zacisze, Słoneczna, Plac Grunwaldzki, Browarna, Chrobrego, Czerwonego Krzyża, Graniczna, Kolejowa, Lubelska, Mazowiecka, Przebieg, Sikorskiego, Solskiego, Szmidta, Szpitalna, Wysockiego, Al. Wyzwolenia, Konopnickiej, Pługa, Raciborska, Plac Teatralny, Barlickiego, Dojazdowa, Nowy Świat, Mała, Skarżyska, Słowackiego, Spokojna, Traugutta, Zajączka, Plac Magistracki, Gdańska, Brzechwy, Dmowskiego, Drohobycka, Kopernika, Limanowskiego, Plac Tuwima, Aptekarska, Karpacka, Kościuszki, Kunickiego, Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Nowowiejską, Sienkiewicza, Plac Kościelny, Plac na Rozdrożu, Beethovena, Dworcowa, Kasztanowa, Kilińskiego, Kossaka, Kościelna, 1 Maja od skrzyżowania z ul. Sikorskiego, Pankiewicza Przemysłowa, Rycerska, Straży Pożarnej, Garbarska, Książęca, Matejki, Mickiewicza, Południowa, Niska, Poleska, Św Jadwigi, Wąska, Młynarska, Moniuszki do skrzyżowania z ulicą Sikorskiego, Pszczyńska, Skargi do placu Bohaterów Pracy, Zamkowa, Czarnieckiego, Lotników, Nowogrodzka, Ossowskiego, Rejtana, Wyspiańskiego, Andrzeja Wajdy, Zakopiańska, Żołkiewskiego, Rynek, Tetmajera, Ptasia, Sowia, Weteranów, Wronia, Słowicza, Kochanowskiego, Fałata, Plac Czeredziaka, Jagiellońska, Kasprowicza, Hutnicza, Welońskiego, Poleska, Okrzei, Czajkowskiego, Łukowa, Niegolewskiego, Siemiradzkiego i ewentualnie inne ze wskazanych rejonów miasta.


CZWARTEK - 27 WRZEŚNIA

PODGÓRZE, GAJ, GLINIK: Bałtycka, Drzymały, Świdnicka, Tatrzańska, Gdyńska, Handlowa, Internatowa, Łokietka, Niepodległości, Nowy Dom, Poniatowskiego, Reymonta, Tunelowa, Beniowskiego, Górna, Katowicka, Kosynierów, Poznańska, Skłodowskiej-Curie, Słowiańska, Szkolna, Żelazna, Górnicza, Kaszubska, Małopolska, Okrężna, Pohulanka, Przeskok, Cicha, Głowackiego, Mączna, Modlińska, Rolnicza, Moniuszki od skrzyżowania z Sikorskiego w kierunku Mieroszowa, Kraszewskiego, Edisona, Królewiecka, Dąbrowiecka, Leśna, Krzywoustego, Słoneczna, Podgórska, Podmiejska, Spadzista, Wałbrzyska, Wylotowa, Mieroszowska, Glinicka i ewentualnie inne ze wskazanych rejonów miasta


oprac. ELW
fot ilustracyjne