Data wydarzenia: 14.05.2018 13:00 - 14.05.2018 15:00
Miejsce wydarzenia: w sali konferencyjnej (parter) Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu przy ul. Kilińskiego 1

Dobre praktyki i współczesne trendy oraz porady ekspertów - w wszystko na szkoleniu. Przyda się ono mieszkańcom pragnącym przeprowadzić rewitalizację budynku. Spotkanie miało się odbyć w najbliższy poniedziałek - 14 maja, jednak odwołano je. Nowy termin poznamy wkrótce.

Z przyczyn niezależnych od organizatora, szkolenie na temat rewitalizacji fasad, zaplanowane na poniedziałek 14.05.2018 r. godz. 13.00, w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Wałbrzychu zostaje odwołane. O nowym terminie szkolenia zostaną Państwo poinformowani - informuje Biuro Rewitalizacji i Planowania Przestrzennego UM w Wałbrzychu, które organizuje szkolenie, m.in. dla zarządców wspólnot mieszkaniowych, na temat rewitalizacji fasad, którego celem jest przekazanie dobrych i złych praktyk z zakresu doboru kolorów i detali elewacji oraz tendencji projektowych stosowanych w kraju i w Europie.

Podczas szkolenia będzie okazja do zadawania pytań, zaproszonym ekspertom, dotyczących praktycznych zagadnień związanych z remontami budynków zabytkowych i odnawianiem elewacji.

Tematy wystąpień:

  1. Charakter barwny miast europejskich, a tendencje projektowe na Dolnym Śląsku – porady praktyczne -  dr hab. Rafał Eysymontt, prof. nadzw. UWr.
  2. Kolor i detale historycznych elewacji, przykłady dobrych i złych praktyk - dr Łukasz Krzywk

Szkolenie przeprowadzone zostanie w ramach realizacji projektu pn. „Finansowe i planistyczne narzędzia w programowaniu
 i wdrażaniu Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Wałbrzycha
” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.

 


oprac. i fot. ELW