| Źródło: UM Wałbrzych
Wałbrzych: którzy nauczyciele i dyrektorzy szkół z nagrodami? (LISTA)
23 września, jak co roku, ukazało się zarządzenie w sprawie przyznania nagród Prezydenta Miasta Wałbrzycha dla nauczycieli ze specjalnego funduszu nagród za osiągnięcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze. Nagrody otrzymują nauczyciele przedszkoli, szkół i placówek oświatowych, dla których gmina jest organem prowadzącym. Zostały uroczyście wręczone 12 października podczas miejskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej.
Nagrody o wysokości 3000 zł brutto przyznano następującym nauczycielom szkół:
1. Joanna Zawodnia - nauczycielka Przedszkola Samorządowego nr 4
2. Magdalena Drewnisz - nauczycielka Zespołu Przedszkoli Samorządowych nr 1
3. Agnieszka Wysztygiel - nauczycielka Zespołu Przedszkoli Samorządowych nr 1
4. Urszula Skibicka - nauczycielka Przedszkola Samorządowego nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi
5. Sylwia Błaszczyk - nauczycielka Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 1
6. Violetta Ilejko - nauczycielka Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 1
7. Beata Dobrowolska - nauczycielka Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 2
8. Agnieszka Figiel - nauczycielka Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 3
9. Mariola Szachalewicz - nauczycielka Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 3
10. Joanna Obuchowska-Oleksy - nauczycielka Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4
11. Beata Szczawińska - nauczycielka Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 5
12. Marta Jędrzak - nauczycielka Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 6
13. Joanna Mamulska - nauczycielka Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 6
14. Daniela Budziacka - nauczycielka Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 7
15. Grażyna Jankojć - nauczycielka Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 7
16. Lucyna Brożyna - nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2
17. Aleksandra Marszałek - nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5
18. Joanna Karpińska - nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6
19. Magdalena Suchomska - nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6
20. Anna Majewska - nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 10
21. Katarzyna Wójcik - nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 15
22. Izabela Ilczuk - nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 23
23. Ewa Brzyska - nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 26
24. Tomasz Oracz - nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 26
25. Małgorzata Jackowiak - nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28
26. Artur Ciempa - nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi
27. Violetta Kruczkowska - nauczycielka I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi
28. Magdalena Polesiuk - nauczycielka II Liceum Ogólnokształcącego
29. Małgorzata Stączek - nauczycielka II Liceum Ogólnokształcącego
30. Marzena Jerczyńska - nauczycielka III Liceum Ogólnokształcącego
31. Małgorzata Rolka - nauczycielka III Liceum Ogólnokształcącego
32. Marcin Folc - nauczyciel IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi
33. Aneta Gądek - nauczycielka IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi
34. Bartłomiej Nowak - nauczyciel Zespołu Szkół nr 5
35. Zygmunt Rakoczy - nauczyciel Zespołu Szkół nr 5
36. Marta Papiernik - nauczycielka Zespołu Szkół nr 7
37. Lidia Wasilewicz - nauczycielka Zespołu Szkół nr 7
38. Marek Szymaniak - nauczyciel Zespołu Szkół Politechnicznych „Energetyk”
39. Jolanta Urbańska - nauczycielka Zespołu Szkół Politechnicznych „Energetyk”
40. Ewa Ławniczak - nauczycielka Zespołu Szkół Zawodowych Specjalnych
41. Joanna Zawisza-Smejlis - nauczycielka Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
42. Katarzyna Gawron - nauczycielka Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii
43. Robert Jarosz - nauczyciel Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii.
Nagrody w wysokości 5000 zł brutto przyznano następującym dyrektorom szkół:
1. Alicja Domagała - dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 4
2. Izabella Mazurek - dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2
3. Dorota Kominko-Krej - dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6
4. Urszula Karnasiewicz - dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28
5. Anna Szwalec - dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 23
6. Robert Wróbel - dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego
7. Joanna Dominiak - dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego
8. Gabriela Cynk-Kwiatkowska - dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii
9. Jolanta Ceran - dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Specjalnych.
A wałbrzyskie szkoły borykają się teraz z szeregiem problemów, których nie było jeszcze niedawno - do pandemii, chorujących nauczycieli i uczniów dołączyły braki kadrowe (Wałbrzych: kryzys kadrowy dotyka także nasze szkoły?), konieczność zapewnienia nauki uczniom z Ukrainy (Wałbrzych: to rozpoczęcie roku szkolnego inne niż przedtem (FOTO)), kryzys wymuszający oszczędności czy możliwe podczas sezonu zimowego kłopoty z ogrzaniem placówek z powodu braków na rynku energetycznym i paliw (Szkoły przygotowywane na ciężką zimę. Jeśli będzie za zimno, będzie nauczanie zdalne).
Zobacz też:
2021 - Wałbrzych: Którzy nauczyciele i dyrektorzy szkół otrzymali nagrody?
2019 - Wałbrzych: Nagrodzeni dyrektorzy, nauczyciele i prezydent [LISTA i FOTO]
2018 - WAŁBRZYCH: NAUCZYCIELE Z NAGRODAMI I JEST DEFICYT [FOTO]
2017 - WAŁBRZYSCY NAUCZYCIELE Z KWIATAMI I NAGRODAMI (FOTO)
- WAŁBRZYCH: NAGRODY FINANSOWE DLA NAUCZYCIELI: KTO JE UZYSKAŁ?
2016 - WAŁBRZYSCY NAUCZYCIELE ŚWIĘTOWALI W KSIĄŻU [FOTO]
Opr. MS
Foto użyczone: UM Wałbrzych
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj