Prezydent Wałbrzycha wydał zarządzenie w sprawie przyznania nagród dla nauczycieli ze specjalnego funduszu nagród za osiągnięcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze. Finansową gratyfikację otrzymało 38 nauczycieli i 8 dyrektorów szkół. Którzy to szczęśliwcy?

Nagrody dla nauczycieli

Wedle zarządzenia przyznano
nagrody w wysokości 3 000,00 brutto nauczycielom wałbrzyskich szkół:


1. Ryszarda Markiewicz - nauczycielka Przedszkola Samorządowego nr 4 w Wałbrzychu

2. Alina Kasińska - nauczycielka Zespołu Przedszkoli Samorządowych nr 1 w Wałbrzychu

3. Agnieszka Rokicka - nauczycielka Zespołu Przedszkoli Samorządowych nr 1 w Wałbrzychu

4. Sylwia Powalska - nauczycielka Przedszkola Samorządowego nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Wałbrzychu

5. Marzena Wiśniewska - nauczycielka Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 1 w Wałbrzychu

6. Ewa Baszak - nauczycielka Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 2 w Wałbrzychu

7. Edyta Ochudło - nauczycielka Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 3 w Wałbrzychu

8. Mieczysław Stramecki - nauczyciel Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4 w Wałbrzychu

9. Marta Golińska - Szkudlarek - nauczycielka Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 5 w Wałbrzychu

10. Elżbieta Juszczak - nauczycielka Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 5 w Wałbrzychu

11. Katarzyna Chomicka - nauczycielka Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 6 w Wałbrzychu

12. Katarzyna Gajewska - nauczycielka Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 7 w Wałbrzychu

13. Emilia Niemiec - nauczycielka Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 7 w Wałbrzychu

14. Lilianna Pytel - nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Wałbrzychu

15. Agnieszka Osińska-Szpur - nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałbrzychu

16. Urszula Grüner - nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu

17. Agnieszka Jerzyk - nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu

18. Jolanta Orłowska - nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 15 w Wałbrzychu

19. Anna Oleksy - nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 23 w Wałbrzychu

20. Agnieszka Gancarz - nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 w Wałbrzychu

21. Agnieszka Mazur - nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 w Wałbrzychu

22. Roman Kuliniak - nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Wałbrzychu

23. Anna Walendzik - nauczycielka I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Wałbrzychu

24. Rafał Wójcik - nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Wałbrzychu

25. Janina Chochłakiewicz - nauczycielka II Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu

26. Marlena Paszkiewicz - nauczycielka II Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu
27. Zofia Łatka - nauczycielka III Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu

28. Michał Cetera - nauczyciel III Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu

29. Marta Mikołajczyk - nauczycielka IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Wałbrzychu

30. Ewa Szkudlarek - nauczycielka IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Wałbrzychu

31. Małgorzata Stefaniak - nauczycielka Zespołu Szkół nr 5 w Wałbrzychu

32. Jacek Wojtaniec - nauczyciel Zespołu Szkół nr 5 w Wałbrzychu

33. Sylwia Szarek - Kostiuczuk - nauczycielka Zespołu Szkół nr 7 w Wałbrzychu

34. Monika Ciągło - nauczycielka Zespołu Szkół Politechnicznych „Energetyk” w Wałbrzychu

35. Anna Talarczyk - nauczycielka Zespołu Szkół Politechnicznych „Energetyk” w Wałbrzychu

36. Olga Tatuśko - nauczycielka Zespołu Szkół Zawodowych Specjalnych w Wałbrzychu

37. Tomasz Kurzeja - nauczyciel Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wałbrzychu

38. Marta Skowrońska-Chycińska - nauczycielka Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Wałbrzychu



Nagrody dla dyrektorów

Przyznaję
nagrody w wysokości 5 000,00 brutto następującym dyrektorom szkół:

1. Leonard Górski - dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 1 w Wałbrzychu

2. Mariola Rząsowska - dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4 w Wałbrzychu

3. Iwona Początek - dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 5 w Wałbrzychu

4. Dorota Bogdańska - dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu

5. Anna Szwalec - dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 23 w Wałbrzychu

6. Oksana Citak - dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Wałbrzychu

7. Bogusław Kuta - dyrektor IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Wałbrzychu

8. Gabriela Cynk-Kwiatkowska - dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Wałbrzychu



Polecamy: Kiedy przerwy w nauce? - Kalendarz roku szkolnego 2021/2022
2021 - Wałbrzych: Nowi dyrektorzy i nauczyciele mianowani [FOTO]

2020 - Wałbrzych: Szkoła w cieniu epidemii. Czy dzieci są bezpieczne? [FOTO]
Wałbrzych: Oto nasi Prymusi 2020 i wolontariusze [ZDJĘCIA i LISTA]

Wałbrzych: Oto najzdolniejsi uczniowie i studenci [FOTO i LISTA]
Wałbrzych więcej dopłaci do oświaty

Wałbrzych: Najlepsi uczniowie otrzymali stypendia prezydenta 2018 [FOTO]
Wałbrzych: Oto Prymusi 2018 i wolontariusze [FOTO i LISTA]
Wałbrzych: Oto najzdolniejsi uczniowie i studenci w mieście [FOTO]

oprac. ELW
fot. Elżbieta Węgrzyn