Data wydarzenia: 25.09.2020 19:00
Miejsce wydarzenia: Lokalizacje w tekście

Specyfiką ostatniego czasu jest to, że w ostatniej chwili odwoływane są koncerty i inne wydarzenia - tak się stało z koncertem Kasi Kowalskiej przewidzianym na nadchodzący weekend, ale wierząc, że się uda, przekazujemy informacje o gwiazdach, które mimo sytuacji epidemicznej zapowiedziały swoją obecność.


Oczywiście, trzeba się za każdym razem liczyć z tym, że i ta impreza będzie odwołana, ale niektóre koncerty się odbywają, jak ten IRA w miniony weekend, przekazujemy zatem listę występów gwiazd z zastrzeżeniem dotyczącym zasad sanitarnych i tego, że trzeba szybko się starać o bilety czy wejściówki, bo jest ich mniej niż zazwyczaj. A także listę występów odwołanych lub przeniesionych, które tu i ówdzie w sieci funkcjonują jako jeszcze aktualne.


Przyjadą

Voo Voo

Koncert odbędzie się 1 października w klubie A'Propos. Start: 19:00.
Bilety: 70 zł do 30.09; 80 zł w dniu koncertu
.
Grupa zaprezentuje najnowszy album "Za niebawem". Voo Voo nagrał płytę w swoim stałym składzie. Produkcją, wraz z Wojciechem Waglewskim, zajął się Emade - Piotr Waglewski. On też jak przy ostatnim albumie miksował płytę.
Ilość miejsc ograniczona. Wszystkich uczestników wydarzenia obowiązuje przestrzeganie zasad sanitarnych. Rezerwacji biletów można dokonywać pod nr tel. 500 296 755
.

Halina Frąckowiak

Urząd Miasta w Wałbrzychu zaprasza w ramach Dnia Seniora na występ Haliny Frąckowiak w Starej Kopalni.
Termin: 2 października 2020 r., godz. 18.00
Wydarzenie jest bezpłatne.
Ilość miejsc ograniczona. Konieczna wcześniejsza awizacja na koncert: e-mail: sekretariat@starakopalnia.pl, tel. 74 667 09 00.
Organizatorzy:
Urząd Miasta Wałbrzych, Stara Kopalnia oraz Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

Halina Frąckowiak to polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Pracowała z takimi zespołami jak Czerwono-Czarni czy Grupa ABC. Do jej najbardziej znanych utworów należą m.in. "Nie bój się żyć'", "Papierowy ksieżyc" czy "Serca gwiazd".

Jerzy Trela

Najsłynniejsze polskie monologi romantyczne złożyły się na aktorski „portret wielokrotny" Jerzego Treli, który będzie można zobaczyć 3 października o godz. 19.00 w Teatrze Zdrojowym. Mistrz interpretacji słowa przedstawi je z towarzyszeniem akompaniamentu muzycznego. Bilety w cenie 65 zł w serwisie internetowym oraz w Kawiarni Bohema w Parku Zdrojowym.

Raz Dwa Trzy

Grupa wystąpi podczas dwóch jubileuszowych koncertów pod hasłem "Raz, dwa, trzy 30 lat... jak jeden koncert" w Filharmonii Sudeckiej 3 października o godz. 17.00 i 20.00. Bilety w cenie 110 i 99 zł.

Andrzej Poniedzielski


Jubileusz Andrzeja Poniedzielskiego 23 października o godz. 19:00, Teatr Zdrojowy. W programie inteligentna satyra, humor, piosenki w tematyce "kobieta - mężczyzna", relacja między nimi, szczęście. Andrzej Poniedzielski - satyryk, humorysta, poeta, aktor, autor tekstów piosenek min. dla Grzegorza Turnaua,  Edyty Geppert, Seweryna Krajewskiego. Mistrz Mowy Polskiej, Ambasador Polszczyzny. Bilety 65 zł i 55 balkon.

Katarzyna Żak


I u sąsiadów: koncert "Bardzo śmieszne piosenki”  w wykonaniu Katarzyny Żak - 25 września 2020 r., godz. 19.00, sala teatralna Świdnickiego Ośrodka Kultury, bilety:  40 zł przedsprzedaż,
50 zł w dniu koncertu.

 

Na razie nie przyjadą

Kasia Kowalska

Komunikat organizatorów: Z przyczyn organizacyjnych jesteśmy zmuszeni przenieść koncert Kasi Kowalskiej z 25 września 2020 na 21 marca 2021. Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. Działamy w nowych, dziwnych, okolicznościach cały czas walcząc z przeciwnościami losu... Prosimy o pozostawienie biletów na nowy termin, które automatycznie zachowują ważność, w przypadku kolizji terminu wejściówki można zwracać, do końca, roku w miejscu zakupów. Jeszcze raz przepraszamy i mamy nadzieje do zobaczenia wiosną w Wałbrzychu!


Adrianna Biedrzyńska

Odwołany spektakl "Kobieta idealna" miał się odbyć 12 października w Teatrze Lalki i Aktora o godz. 20:00. Na razie nowego terminu brak.

Fisz Emade Tworzywo

Komunikat organizatorów: W związku z ograniczeniami ilościowymi w organizacji koncertów na miejsca stojące, koncert w Starej Kopalni zdecydowaliśmy się przenieść z 26 września na bardziej bezpieczny termin 26 lutego 2021r. Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność.

Anita Lipnicka

Koncert "Anita Lipnicka intymnie" przeniesiony z 2.10.2020 na 10 kwietnia 2021,
sala koncertowa Filharmonii Sudeckiej.

Artur Andrus - występ w Filharmonii Sudeckiej przeniesiony z 26.09.2020 na 12 czerwca 2021 roku.

Kult - koncert na Aqua-Zdroju 26 września odwołany bez podania nowego terminu.

Dżem - koncert z 16 października w Starej Kopalni odwołany bez podania nowego terminu: Niestety, zmuszeni jesteśmy odwołać koncert. Prosimy zwracać bilety w miejscu ich zakupu.


Opr. MS
Foto ilustracyjne: JK