Data wydarzenia: 16.06.2018 17:00 - 16.06.2018 23:59
Miejsce wydarzenia: teren Szybu WITOLD, ul. Traugutta 12 g, Boguszów-Gorce

Już niebawem najkrótsza i najbardziej magiczna noc w roku – noc Kupały. Z tej okazji, 16 czerwca, czyli nieco wcześniej, Centrum Kulturalno - Kongresowe „Witold” w Boguszowie-Gorcach zaprasza na imprezę plenerową - „Świętojańskie cuda-wianki".

Organizatorzy zadbają o słowiański klimat i taneczny nastrój. Nie zabraknie koncertów, obrzędów świętojańskich, wicia wianków, konkursów oraz animacji dla całych rodzin. A dla wszystkich zakochanych odbędzie się kiermasz, na którym serwowane będą same pyszności: napoje miłosne, przepyszne ciasta i wiele innych.

PROGRAM
Godz. 17.00 - 24.00 - Świętojańskie "Cuda-Wianki", 
- 20.30 koncert disco-polo,
- 22.30 Teatr Tańca i Ruchu "Mantikora" przedstawi widowisko świętojańskie,
do 24.00 widowisko taneczne "Piękny i Bestia".

Dla wszystkich, którzy chcą poczuć słodką lekkość na sercu nie zabraknie waty cukrowej. Dodatkową atrakcją dla tych, którzy uważają, że nie mają szczęścia w miłości będzie loteria fantowa, przygotowana przez 111 Boguszowskie Drużyny Żółto - Niebieskie, które podczas imprezy będą zbierać środki na remont harcówki.


Organizatorzy: Gmina Boguszów-Gorce, OSiR Boguszów-Gorce, Stowarzyszenie Boguszowska Szóstka, 111 Boguszowskie Drużyny Żółto Niebieskie, OSP Boguszów-Gorce, Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury.


oprac. ELW
fot. CKK Witold