Data wydarzenia: 17.11.2019 18:00 - 17.11.2019 20:00
Miejsce wydarzenia: Sala koncertowa Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu

Dla fanów legendarnej grupy Pink Floyd dobra wiadomość! Już w październiku ruszyła jesienna trasa koncertowa z przebojami Pink Floyd! 17 listopada o godz. 18.00 na scenie Sali Koncertowej Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu odbędzie się multimedialne show, a w głównej roli największe hity z płyty The Wall... i nie tylko. Mamy dla naszych Czytelników dwie wejściówki na wydarzenie!

SZYBKI KONKURS!

Wymień trzy tytuły płyt zespołu Pink Floyd - wyślij ne na adres reklama@walbrzychdlawas.info. Podwójną wejściówkę zdobędzie autor najszybszej (poprawnej) odpowiedzi. Startujemy!


JESIEŃ W RÓŻOWYCH BRZMIENIACH

Lubimy te piosenki, które znamy. Kochamy te piosenki, które kojarzą nam się z energią młodości i dorastania. Szczególnie na koncertach. Widowisko Pink Floyd Live to z jednej strony sentymentalny powrót do kultowych przebojów w nowych aranżacjach, z drugiej – fantastyczna przygoda z poezją. A to dlatego, że utwory z płyty „The Wall” zaprezentujemy w polskiej wersji.

Skąd taki pomysł? Otóż przetłumaczone na język polski znane i wielokrotnie nucone refreny, nieoczekiwanie nabierają większej mocy.
Wyzwalają w publiczności nowe, silne emocje. - Dzięki zespołowi Spare Bricks, który doskonale czuje klimat i charyzmę Pink Floyd, mogę słuchać na żywo ulubionych kawałków kilka razy do roku. Ich show to fantastyczny muzyczny zastrzyk energii, która wibruje we mnie jeszcze wiele dni po koncercie – mówi jeden z fanów grupy.
Na widowiskach muzyki Pink Floydów wśród publiczności znajdziemy zarówno seniorów, jak i nastolatki, często zdarzają się rodzicie z dziećmi. Chcą oni pokazać młodemu pokoleniu muzykę, która ich wyrażała, kształtowała i była oknem na świat.
Spare Bricks funduje publiczności show na miarę wielkoformatowego koncertu, będącego jednocześnie muzyczną podróżą w czasie oraz nowatorskim widowiskiem.

Jesienne koncerty zagramy w składzie:
Agnieszka Szpargała – śpiew, saksofon,
Jacek Aumüller – gitara basowa, śpiew, gitara 12-strunowa,
Paweł Wrocławski – gitara elektryczna, gitara akustyczna,
Adam Jęczmyk – śpiew, gitara elektryczna, gitara akustyczna,
Arkadiusz Spanier – instrumenty klawiszowe, akordeon,
Michał Witiak– perkusja.Autorem polskich słów „The Wall” jest Robert Zienkiewicz, który na swoim koncie ma tłumaczenia ponad trzystu piosenek takich klasycznych wykonawców, jak m.in. The Beatles, Bob Dylan, Queen, The Rolling Stones i oczywiście Pink Floyd.

Patroni Medialni

Wałbrzych dla Was.info
Wałbrzyszek.com

Bilety do nabycia:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/38695/Wa%C5%82brzych/The+Wall+po+polsku/

https://www.bilety24.pl/koncert/pink-floyd-muzyka-live-the-wall-51056?id=249551

Sprzedaż stacjonarna : Kasa Filharmonii Sudeckiej 

Informacje: kontakt@muzykapinkfloyd.pl

https://www.facebook.com/MuzykaPinkFloyd/

www.muzykapinkfloyd.pl