Data wydarzenia: 25.10.2021 18:00 - 25.10.2021 19:30
Miejsce wydarzenia: Multimedialna Filia Biblioteczna - Podzamcze

Ceniona aktorka filmowa i teatralna znana wszystkim generacjom widzów m.in. z niezapomnianej kreacji Baśki z "Pana Wołodyjowskiego" i "Przygód Pana Michała" odwiedzi Wałbrzyską bibliotekę na Podzamczu. Oto szczegóły.

Z okazji Dnia Seniora Biblioteka pod Atlantami zaprasza na spotkanie autorskie Magdaleny Zawadzkiej, które odbędzie się 25 października o godz. 18.00 w Multimedialnej Filii Bibliotecznej, Kasztelańska 7.

Magdalena Zawadzka - polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Dziesiątki jej kreacji teatralnych i z małego oraz dużego ekranu wspominają mieszkańcy naszego regionu. Wielu z nich chętnie spotka odtwórczynię ról z ekranizowanej klasyki literatury polskiej, inni cenią jej działania na deskach teatrów. Absolwentka warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, a prywatnie żona Gustawa Holoubka jest też autorką książek: „Kij w mrowisko”, „Gustaw i ja”, „Taka jestem i już!” oraz „Moje szczęśliwe wyspy”, zawierających felietony, wspomnienia i nieznane historie z jej życia.

Na spotkanie obowiązują wejściówki dostępne pod nr tel. 74 640-12-57 lub mail mfb@atlanty.pl.


oprac. ELW
fot. Wikipedia - "Ja Fryta" from Strzegom