Data wydarzenia: 08.06.2018 10:00 - 10.06.2018 21:30
Miejsce wydarzenia: Świdnica, Kamienna Góra, Jaworzyna Śląska

Skaldowie, Papa D., Rusowicz, Piaseczny, Chylińska, After Party, Happysad, Doda, Piękni i Młodzi - oni wszyscy wystąpią w nadchodzący weekend na wyciągnięcie ręki od Wałbrzycha!


Już w ten weekend, w dniach 8-10 czerwca, odbędą się Dni Świdnicy w połączeniu ze Świętem Dzika. Podczas tych dni wystąpią: Paweł Stasiak z zespołem Papa D., Skaldowie, Ania Rusowicz i Andrzej Piaseczny. Dla miłośników disco polo na scenie pojawią się Mejk oraz Łobuzy. Wydarzenia na rynku i w OSiR-rze, tam wstęp na koncerty płatny 2 zł.

Oto program Dni Świdnicy 2018:
A po drugiej stronie Wałbrzycha do wyboru: dni Kamiennej Góry:

8 czerwca, piątek – to tradycyjnie dzień z muzyką disco-dance. Start o godz. 17.30, wystąpią: Babilon (covery Boney M), Players, Pudzian Band, gwiazda wieczoru – Afterparty, na zakończenie dyskoteka, którą poprowadzą wspólnie Kamiennogórski DJ’s Team i DJ VNALOGIC.

Sobota – 9 czerwca to dzień z muzyką pop i rock. Start już o godz. 16.30. Wystąpią laureaci Europejskich Festiwali Coverów: Robbie Williams Band, Elvis Revival Band (covery Elvisa Presleya), a także zwycięzcy ubiegłorocznej edycji Green Water Festival – Wishmasters. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie formacja Happysad

W niedzielę 10 czerwca wielkie biesiadowanie na scenie i pod sceną - Festiwal Piosenki Przedszkolnej, Biesiada z Piosenką. Potem wystąpi zespół Princes (covery Queen) oraz gwiazda wieczoru - Agnieszka Chylińska.

Jak zawsze nad kamiennogórskim zalewem obok sceny powstanie duże miasteczko gastronomiczne oferujące szeroki asortyment jedzenia i napojów. Do tego przez cały czas funkcjonować będzie wesołe miasteczko i inne atrakcje dla małych i dużych.

Program: 8 czerwca (piątek):Natomiast, gdyby komuś jeszcze było mało, to na północ od nas wystąpi Doda oraz zespół Piękni i Młodzi. A to z okazji Dni Jaworzyny Śląskiej, gdzie można z Wałbrzycha dojechać pociągiem. Lokalizacja: stadion miejski, czas trwania 8-9 czerwca.

Program Dni Jaworzyny Śląskiej 2018:
Opr. MS
Foto: JK