walbrzych.dlawas.info » Katalog firm » Nauka i szkolnictwo » Centra edukacyjne i szkoleniowe

ID firmy: 30162

Szkolenia NDT i kursy spawalnicze - AKADEMIA SPAWANIA

Szkolimy zawodowych spawaczy! - nasz ośrodek szkoleniowy to jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych ośrodków szkolenia spawaczy w Polsce.

Spawanie jest procesem specjalnym, którego wynik nie może być w pełni sprawdzony przez kontrolę i badanie wyrobu, natomiast niedostatki przebiegu tego procesu mogą się ujawnić dopiero podczas jego użytkowania. Wynika stąd, że posiadanie przez organizację (grupę ludzi i infrastrukturę z przypisaniem odpowiedzialności, uprawnień i powiązań) kompetentnego personelu kontroli i badania, w tym personelu badań nieniszczących, należy do bardzo ważnych zagadnień. Z tego powodu obserwuje się, w ostatnich latach, zdecydowane zwiększenie zainteresowania szkoleniami z zakresu badań nieniszczących różnych wyrobów przemysłowych

Prowadzimy także szkolenia NDT - obecnie realizowane są kursy badań nieniszczących - wizualnych, penetracyjnych, magnetyczno-proszkowych, radiograficznych i ultradźwiękowych oraz kursy oceny jakości złączy spawanych na podstawie radiogramów i pomiaru grubości metodą ultradźwiękową.

Sprawdź naszą ofertę: https://www.akademiaspawania.pl/