walbrzych.dlawas.info » Katalog firm » Prawo i doradztwo, praca » Adwokaci, radcy prawni

ID firmy: 43467

Kancelaria Radców Prawnych Horoszczak Szczepankowska

Kancelaria Radców Prawnych Horoszczak Szczepankowska to twór skupiający doświadczonych prawników, którzy specjalizują się w obsłudze prawnej deweloperów. Nasza wiedza i zaangażowanie są niezwykle cenne dla przedsiębiorców z branży deweloperskiej oraz właścicieli nieruchomości, którzy szukają solidnego wsparcia prawno-biznesowego.

Nasza oferta usług obejmuje pełne spektrum działań związanych z prawem budowlanym. Podejmujemy się analizy dokumentacji i pomagamy w uzyskiwaniu niezbędnych pozwoleń na budowę. Nasz zespół prawników doskonale zna przepisy prawa budowlanego i jest w stanie skrupulatnie przygotować oraz negocjować umowy deweloperskie, umowy przedwstępne, umowy o dzieło, umowy o roboty budowlane i umowy ostateczne.

Nasza rola nie kończy się na papierze i biurze. Reprezentujemy naszych klientów przed organami administracji publicznej oraz sądami powszechnymi i arbitrażowymi. Zawsze dążymy do ochrony interesów naszych klientów i osiągnięcia jak najlepszych rezultatów.

Ponadto, oferujemy kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa nieruchomościowego, prawa cywilnego oraz windykacji należności z tytułu umów deweloperskich. Nasz zespół prawników posiada szerokie doświadczenie w tych dziedzinach, co pozwala nam skutecznie doradzać klientom i dbać o ich interesy.