walbrzych.dlawas.info » Katalog firm » Internet, komputery, reklama

ID firmy: 2326

heapmail Internet Solutions sp. z o.o.

Jesteśmy zespołem wysokiej klasy specjalistów z różnych dziedzin. Swoją wiedzę zdobywaliśmy na renomowanych uczelniach, a doświadczenie wzbogacaliśmy pracując
w firmach z różnych branż. To właśnie dzięki takiemu połączeniu wiedzy i doświadczenia oferujemy rozwiązania stanowiące unikalny zestaw korzyści dla naszych Klientów.

"Rozwiązania internetowe" tak najogólniej można by nazwać domenę naszej działalności, działalności którą prowadzimy od 1997 roku. Przez te lata zdobywaliśmy doświadczenie, które w branży internetowej jest niezwykle ważne. Fachowa i szybka obsługa to motto przyświecające nam w codziennej pracy. Nasze działania zawsze są ukierunkowane na Klienta i z myślą o Klientach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jakie posiadamy, fachowej obsłudze oraz wysokiej jakości specjalistom, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu jakie zostanie nam postawione w dziedzinach: oprogramowanie, projektowanie graficzne, strony (serwisy) www, reklama i promocja w internecie, projekty IT czy też usługi hostingowe.