Wałbrzyskie Stowarzyszenie "Radość Życia" zaprasza na ciekawe zajęcia i wycieczki w ramach projektu "Od Aktywności do sprawności". Za uczestnikami projektu już pierwsza wycieczka do Afrykarium wrocławskiego Zoo i ogrodu japońskiego.

W ramach projektu "Od Aktywności do sprawności" dofinansowanego przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego Urzędu wałbrzyszanie od 16 roku życia po wiek senioralny biorą udział w warsztatach rozwoju kreatywnego w tym terapii ruchem, warsztatach manualnych, zajęciach na basenie i regularnych ćwiczeniach usprawniających z fizjoterapeutami.  Projekt potrwa do końca grudnia 2016 roku
- W ramach projektu zaplanowaliśmy też atrakcyjne wycieczki. Za nami pierwsza - sobotnia do Wrocławia. Wzięło w niej udział 50 osób, kolejna zaplanowana jest do Kłodzka - mówi Wanda Radłowska, przewodnicząca zarządu stowarzyszenia.

Wciąż można zapisać się do uczestnictwa w objętym projektem cyklu zajęć. Zapisy w klubie seniora ul. Kasztelańska 7. Szczegółowe informacje dostępne również telefonicznie pod tel. 692 609 556 lub 506 466 919.

Zobaczcie zdjęcia z sobotniej wycieczki. Fot. Stowarzyszenie "Radość Życia".