Data wydarzenia: 14.09.2019 08:00 - 28.09.2019 11:00
Miejsce wydarzenia: Przychodnia Piaskowa Góra,

Miałeś bliskie spotkanie z kleszczem, a może obawiasz się nowotworu i w dodatku nie zdążyłeś na badania w sierpniu? Przyjdź i zbadaj się we wrześniu! Każdego miesiąca w drugą i czwartą sobotę można w Przychodni Piaskowa Góra wykonać pakiety badań w dobrych cenach.

Medyczne soboty z badaniami

Już od ponad roku Punkt Pobrań „Moje Laboratorium” zaprasza do skorzystania z odpłatnych badań diagnostycznych realizowanych w drugą i czwartą sobotę każdego miesiąca w przychodni na Piaskowej Górze. Natomiast w pierwszą i trzecią sobotę miesiąca badania można wykonać w filii na Białym Kamieniu.
Każdego miesiąca proponowane są pakiety badań "tematycznych" - Są to badania bezpłatne, odpłatne lecz w cenie znacznie niższej niż rynkowa lub pakiet zawierający badanie gratisowe oraz kolejne - spoza koszyka świadczeń refundowanych przez NFZ przy lekarzu podstawowej opieki również za niedużą kwotę - wyjaśnia Agnieszka Sznajder, pielęgniarka przełożona z NZOZ Przychodnia Piaskowa Góra.
Punkt czynny jest w soboty w godzinach 8.00 – 11.00. Szczegółowych informacji udziela Dział Sprzedaży Usług Medycznych, gabinet 328, II piętro (Dział Moje Laboratorium). Tel. 510 320 421 lub 74 886 86 39.


W związku z dużym zainteresowaniem badaniami proponowanymi w sierpniu ich wykonywanie zaplanowano też na wrzesień.

Co w sierpniu i wrześniu 2019?1. WITAMINA D3 - koszt badania 37 zł (cena zwykła badania nierefundowanego poza promocją to 55 zł),

2. Borelioza (każda z klas) - koszt badania 32 zł (poza promocją 80 zł),

3. CA 19-9 - marker nowotworowy przewodu pokarmowego żołądka i jelita - koszt badania 25 zł (poza promocją 37 zł),

4. CA 125 - Marker nowotworowy piersi - koszt badania 25 zł (koszt testu poza promocją 37 zł),

5. CA 15-3 - Marker nowotworowy jajników - koszt badania 25 zł (koszt testu poza promocją 37 zł),

6. Pakiet kardio - to kompleks badań obejmujący: ogólne badanie moczu, OB, morfologia, glukoza, sód, potas, lipidogram, ALT, AST, GGTP, keratynina, kwas moczowy, TSH, CRP za 62 zł, podczas gdy poza pakietem wszystkie badania kosztują 152 zł.


- Zawsze obsługujemy do ostatniego pacjenta - zaznacza przedstawicielka przychodni.
Pacjent oddaje krew w sobotę, wyniki gotowe są już kolejnego dnia. W przypadku nieprawidłowych i niepokojących wyników pacjent ma możliwość skorzystania z konsultacji lekarskich - w tym przypadku endokrynologa, diabetologa lub internisty. Lekarz pokieruje i podpowie jak należy dalej postępować.Elżbieta Węgrzyn
fot. ilustracyjne