walbrzych.dlawas.info » Katalog firm » Gastronomia i organizacja imprez » Restauracje

ID firmy: 43473

Restauracja Kąty Wrocławskie – Hotel Azyl

Zapraszamy do Restauracji Azyl, położonej zaledwie kilkanaście minut od Wrocławia, w malowniczych Kątach Wrocławskich. Nasza restauracja to prawdziwy raj dla miłośników tradycyjnej kuchni w nowej, pełnej smaku odsłonie.

W Azylu przykładamy szczególną wagę do zadowolenia każdego Gościa, dlatego specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy dedykowaną zastawę, aby dzieci mogły cieszyć się smacznymi posiłkami w przyjaznej atmosferze.

Otoczony pięknym ogrodem letnim, Azyl oferuje także możliwość relaksu i wyciszenia na malowniczych trasach spacerowych. To idealne miejsce, aby odprężyć się po delektowaniu się wyśmienitymi daniami.

Jesteśmy przekonani, że każdy powinien mieć szansę cieszyć się naszą kuchnią, dlatego w naszym menu znajdą Państwo również smakowite dania wegetariańskie, wegańskie, dietetyczne, bez alergenów i bezglutenowe. Dbałość o różnorodność żywieniową to dla nas priorytet.

Restauracja Azyl to nie tylko miejsce doświadczania wyjątkowych smaków, ale również docenione przez ekspertów na liście Samków Dolnego Śląska za naszą pasję do korzystania z najwyższej jakości produktów i lokalnych wyrobów.