walbrzych.dlawas.info » Katalog firm » Handel » Sklepy spożywcze i monopolowe

ID firmy: 4456

Palarnia kawy Caffee Polit

Palarnia kawy Caffee Polit powstała w 2001 roku. Od początku istnienia doskonalimy sztukę palenia kawy. Nasze umiejętności i wiedza pozwalają nam tworzyć kawę najwyższej jakości.

Głównym mottem działalności palarni „Caffee POLIT” jest „produkować i sprzedawać najwyższej jakości, świeżą kawę, na pierwszym miejscu stawiając zadowolenie konsumenta.”

Sekret smaku naszej kawy kryje się w prażonym przez nas ziarnie. Wykorzystujemy jedynie szlachetne, cenione na całym świecie odmiany kawy arabica i dobrej jakości ziarno robusty z Indii Kaapi Royale.

Sprowadzana przez nas kawa zielona jest starannie sprawdzana i badana. Kupujemy tylko najwyższą jakościowo kawę zieloną, która po upaleniu daje wspaniały napar o niezapomnianym smaku i aromacie.

Każda partia surowca jest palona według ściśle opracowanych procedur, zapewniających identyczny smak każdej wypalonej partii kawy.

Ważną dla nas sprawą jest świeżość kawy. Dbamy, aby nasza kawa była zawsze sprzedawana świeżo upalona, dzięki czemu każda filiżanka zaparzonej kawy ujawnia pełnie swojego aromatu i smaku.

Kawa po uprażeniu jest poddawana “obróbce europejskiej”, ziarna wadliwe, i uszkodzone usuwane są ręcznie. Jest to metoda gwarantująca, że każda partia kawy zawiera wyłącznie, najlepsze wyselekcjonowane ziarna.

Cały czas rozwijamy naszą ofertę asortymentową. Staramy się dobierać kawy zróżnicowane, tak aby każdy mógł znaleźć gatunek, który najbardziej będzie mu odpowiadał. Oferujemy kawę jednorodną gatunkowo oraz mieszanki firmowe opracowane na bazie naszego wieloletniego doświadczenia.