W poniedziałek mieszkanka naszego miasta znalazła w centrum Wałbrzycha pewną sumę pieniędzy. Jako że dla kobiety uczciwość to podstawa, dzień później przyniosła gotówkę do Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Funkcjonariusze zabezpieczyli mienie i teraz ustalają do kogo należały pieniądze. Może coś wiecie na ten temat?

Znalazła i oddała

2 marca około godziny 16:30 do gmachu wałbrzyskiej komendy przyszła 65-letnia kobieta, która przyniosła pewną sumę pieniędzy. Wałbrzyszanka gotówkę w polskiej walucie znalazła w ścisłym centrum naszego miasta. Teraz mundurowi ustalają właściciela pieniędzy, a także świadków mogących wiedzieć kto je zgubił.

Osoba, która straciła pieniądze, powinna wiedzieć jakie to były banknoty, jaka to była kwota oraz gdzie i kiedy mogła zgubić gotówkę. Prosimy o bezpośredni kontakt z Komendą Miejską Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2.


Zagubione przedmioty i kwoty w Wałbrzychu

A my przypominamy wałbrzyszanom, że u nas jest więcej uczciwych znalazców i w Biurze Rzeczy Znalezionych Urzędu Miejskiego czekają przekazane tam w ostatnich tygodniach dwie kwoty pieniędzy, a do tego rower górski znaleziony na Podzamczu i kilka telefonów różnych marek. Obecnie Biuro Rzeczy Znalezionych mieści się przy Rynku - nr 23 pok. 113.
Oczywiście trzeba się wykazać przed ich odebraniem - znajomością cech szczególnych przedmiotu lub w przypadku kwoty pieniężnej jej wysokością, lokalizacją przybliżonego miejsca zgubienia... Ale właściciel takie rzeczy wie.  

Nieuczciwy znalazca nie zawsze będzie miał się z czego cieszyć:

Przypominamy też o znalazcy klucza do samochodu z Piaskowej Góry - Piaskowa Góra: Zgubiłeś klucz do auta? On go znalazł

Uczciwi znalazcy:
Policja: znalazła pieniądze, czekają na właściciela
ZNALAZŁY WYPCHANY PORTFEL. CO BYŁO DALEJ?

ZGUBIŁEŚ OSTATNIO GOTÓWKĘ? KTOŚ JĄ ZNALAZŁ

Czytaj też:
NASZ PORADNIK DLA ZNALAZCÓW - ZNALAZŁEŚ PORTFEL, DOWÓD OSOBISTY, GRANAT, SKARB? CO DALEJ?
TRZY TELEFONY, E-KARTA I ROWER CZEKAJĄ. A CO ZGINĘŁO?

WAŁBRZYCH: CO ZGUBILI MIESZKAŃCY?
ZGUBIŁAŚ ZEGAREK? JEDEN ZNALEZIONO W SKLEPIEoprac. ELW
fot. Elżbieta Węgrzyn - ilustracyjne