Użyciem noża zakończyło się spotkanie trojga znajomych w jednym z mieszkań przy ul. 11 listopada w Wałbrzychu. Nietrzeźwa 35-latka zaatakowała nożem najpierw kolegę od kieliszka, a następnie funkcjonariuszy Policji.

Troje mieszkańców miasta w nocy z 10 na 11 marca urządziło zakrapianą imprezę. Podczas niej doszło do kłótni pomiędzy 35-latką, a jej 40-letnim kolegą. Nietrzeźwa kobieta wyjęła nóż i ugodziła nim pokrzywdzonego. Mężczyzna z ranami ciętymi prawego uda oraz pleców i został przewieziony do szpitala.

Na miejsce awantury udali się wezwani funkcjonariusze drugiego komisariatu. Podczas interwencji agresywna wałbrzyszanka usiłowała zaatakować także policjantów, jednak szybko obezwładniona i zatrzymana. Mundurowi zabezpieczyli nóż służący do popełnienia przestępstwa.  35-latka przyznała się do winy i złożyła wyjaśnienia. Za napaść z użyciem noża  grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 10. Prokurator zastosował w stosunku do kobiety środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.


Zobaczy też:
NOŻOWNIK ODPOWIE ZA USIŁOWANIE ZABÓJSTWA
UGODZIŁ NOŻEM SWOJĄ DZIEWCZYNĘ. PRZYSZEDŁ, ŻEBY ZABIĆ?
WAŁBRZYCH: KRWAWY KONIEC SOBOTNIEJ IMPREZY
ODWIEDZIŁ SWOJĄ BYŁĄ I ZAKŁUŁ NOŻEM
ŚMIERĆ PODCZAS AWANTURY DOMOWEJ
ZABIŁA KUCHENNYM NOŻEM
PODEJRZANY O ZABÓJSTWO ZA KRATAMI. MIAŁ ZAKRWAWIONY NÓŻ

CHCIELI GO ZABIĆ I UCIEKAŁ NOCĄ PRZEZ LASY


KMP Wałbrzych
oprac i fot. Elżbieta Węgrzyn