Mieszkanka ul. Świdnickiej we środę rano zobaczyła wybite szyby swojego czarnego seata. Z wnętrza auta złodzieje wynieśli wszystko, co wartościowe. Zrozpaczona kobieta prosi o pomoc w odnalezieniu utraconego mienia.

- Wczorajszej nocy, 13 października, okradli i zdemolowali mój samochód zaparkowany przy ulicy Świdnickiej. Nieznani sprawcy ukradli radio i wszystko z bagażnika, w tym nawet krzesła - zwykle krzesła, ale też wędki (bardzo dla mnie ważne) i narzędzia. Może ktoś coś widział, proszę o najmniejsza pomoc - apeluje pani Marika.Sprawa została zgłoszona Policji, czynności prowadzi Komisariat nr 2 w Wałbrzychu. W przypadku wartościowych rzeczy jednak bardzo liczy się czas... - Może w lombardzie zauważycie takie radio?
Nazwa radia, które zabrano z mojego samochodu to: JVC-KW-AV830 - prosi mieszkanka ul. Świdnickiej i apeluje do właścicieli samochodów z sąsiedztwa (ul. Świdnicka), by zabezpieczali swoje samochody przed kradzieżą. Jej auto okradziono już kilka razy...


Osoby mające wiedzę dotyczącą rzeczonego radia oraz sprzętów utraconych przez naszą Czytelniczkę proszeni są o kontakt z wałbrzyską Policją nr 112 lub na poniższe numery:

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu
tel. 47 87 512 34; tel. 47 87 513 60

Komisariat Policji II w Wałbrzychu ul. Psie Pole 7
Dyżurny: tel. 47 87 579 00.Czytelnicy proszą o pomoc:
ZGUBIŁAŚ ZEGAREK? JEDEN ZNALEZIONO W SKLEPIE

Przypominamy też o znalazcy klucza do samochodu z Piaskowej Góry - Piaskowa Góra: Zgubiłeś klucz do auta? On go znalazł


oprac. ELW
fot. Użyczone przez Czytelniczkę