Ci mężczyźni to kolejni przestępcy ścigani przez policję listami gończymi - mają wyroki więzienia, jeden uciekł z przepustki.


Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu poszukują Zbigniewa Jarocińskiego, Romana Kołodzieja, Krzysztofa Niewojno, Tomasza Marka i Grzegorza Sołygi.

Wałbrzyscy funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu poszukiwanych o bezpośredni kontakt z Wydziałem Kryminalnym pod numerem telefonu: 74 842-02-13 lub pod numer alarmowym Policji 997. Zapewnią anonimowość.
 
Poszukiwani:

Zbigniew Jarociński -  poszukiwany za uchylanie się od wykonania obowiązku alimentacyjnego.Roman Kołodziej – poszukiwany za osiągnięcie korzyści majątkowej poprzez doprowadzenie innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem.Krzysztof Niewojno – korzystając z przerwy w odbywaniu kary pozbawienia wolności nie powrócił do zakładu karnego.Tomasz Marek – poszukiwany za kradzieże.Grzegorza Sołyga -  poszukiwany za uchylanie się od wykonania obowiązku alimentacyjnego oraz przywłaszczenie sobie powierzonej mu rzeczy ruchomej.Czytaj też:
POLICJA WAŁBRZYCH: POSZUKIWANI LISTEM GOŃCZYM - WIDZIAŁEŚ ICH?
POLICJA WAŁBRZYCH: KOLEJNI TRZEJ POSZUKIWANI
POLICJA: POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM ZA ROZBÓJ

Opr. MS
Foto użyczone: KMP Wałbrzych