Jest prośba o pomoc w ratowaniu życia do mieszkańców naszego miasta - prosi mąż zagrożony utratą ukochanej żony i rodzice chorej dziewczynki.


Apel o pomoc dla Gosi:

Zwracam się znowu do was o pomoc. Moja Gosia jest nieuleczalnie chora. Na obecną chwilę jest już objęta opieką paliatywną. Sytuacja w błyskawicznym tempie się zmienia. Możesz jej jednak pomóc przeżyć z nowotworem jeszcze wiele lat w sprawności, aktywności i dobrej formie. Nasze możliwości finansowe upadają na każdym kroku, leczenie, leki to są sumy, które z dnia na dzień się namnażają, wszędzie tylko kłody pod nogami. Najstraszniejsze jest to, że człowiek walczy o każdy dzień, o każdą chwilę, a problemem są koszty związane z poprawą życia chorego pacjenta, bo ciągle brakuje refundacji na większość leków. Koszty dojazdów do szpitali, specjalistów. Nieprzerwanie od 4 miesięcy jesteśmy w krytycznej sytuacji.


Jestem też niezmiernie wdzięczny wszystkim tym, którzy do tej pory okazali mi wsparcie i nadal w Gosię wierzą! Bo ja bardzo wierzę, nie godzę się z wyrokiem. Nawet na moment nie dopuszczam do siebie myśli, że niedługo jej nie będzie. Gosieńka jest silna dzięki tej wierze, tej wdzięczności i nie zamierza się poddawać! Liczę na Waszą pomoc. Ciągle balansuję na granicy życia i śmierci. Pomóżcie mi, by mogła dalej żyć, mieć nadzieję, być z dziećmi, bliskimi i dawać świadectwo, że życie z zaawansowanym rakiem może być naprawdę długie, twórcze i szczęśliwe!Jestem też niezmiernie wdzięczny wszystkim tym, którzy do tej pory okazali mi wsparcie i nadal w Gosię wierzą! Bo ja bardzo wierzę, nie godzę się z wyrokiem. Nawet na moment nie dopuszczam do siebie myśli, że niedługo jej nie będzie. Gosieńka jest silna dzięki tej wierze, tej wdzięczności i nie zamierza się poddawać! Liczę na Waszą pomoc. Ciągle balansuję na granicy życia i śmierci. Pomóżcie mi, by mogła dalej żyć, mieć nadzieję, być z dziećmi, bliskimi i dawać świadectwo, że życie z zaawansowanym rakiem może być naprawdę długie, twórcze i szczęśliwe! Dziękuję za wsparcie z całego serca.

Mąż i mama pani Gosi, mieszkanki naszego miasta i mamy trójki dzieci w różnym wieku, zbierają na leczenie - szansą są leki, na które nie ma refundacji - oraz na pokrycie kosztów dojazdu do szpitali i specjalistów.


Link do zrzutki:

https://pomagam.pl/kbp677

Licytacje:

https://www.facebook.com/groups/653793436026058/I prośba od rodziców Nikoli

Nikola, 6-letnia wałbrzyszanka, podopieczna fundacji MATIO, od urodzenia zmaga się z mukowiscydozą. Jej codzienność to regularne drenaże, fizjoterapia, wizyty u specjalistów. Szpitalne sale zna jak własny dom. Każdego dnia przyjmuje potężne dawki niezbędnych do życia leków i suplementów. Jednym z nich jest Kreon. Musi go przyjmować do każdego posiłku do końca życia, ze względu na niedziałającą trzustkę. Kreon zawiera enzymy niezbędne do trawienia wszystkich pokarmów, które zjada Nikola. Jedno opakowanie Kreonu to koszt około 40 zł, a Niki potrzebuje w miesiącu aż 8 takich opakowań.- Naszym celem jest zebranie kwoty, za którą kupimy roczny zapas Kreonu dla Nikoli. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za wsparcie naszej zbiórki - mówią rodzice dziewczynki. Wystarczy 5000 zł, trochę już jest:

https://zrzutka.pl/4yefzg

Wszystkie informacje o historii choroby Nikoli oraz jej codziennym funkcjonowaniu można zobaczyć na profilu "Niki walczy z mukowiscydozą". Zrzutkę wspiera grupa Predator Wałbrzych.


O akcjach na rzecz ratowania dzieci i dorosłych piszemy regularnie:
WAŁBRZYCH REGION: MALUTKI HUBERT POTRZEBUJE NASZEJ POMOCY - FESTYN
WAŁBRZYCH REGION: 16-LETNI SZYMON OCZEKUJE NASZEGO WSPARCIA
WAŁBRZYCH REGION: CAŁE MIASTO NA RATUNEK MAŁEMU ADRIANOWI (FOTO)
JULIANÓW DLA TOSI - BAWIĄC SIĘ POMÓŻMY MAŁEJ WOJOWNICZCE!

WAŁBRZYCH: CZY POBIEGNIECIE PO ŻYCIE Z EWĄ? (FOTO)
WAŁBRZYCH DLA LILI: WEŹ UDZIAŁ W AUKCJACH, RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!
WAŁBRZYCH, REGION: AMELKA CZEKA NA POMOC, KLAUDIA I KAMIL TEŻ
WAŁBRZYCH WYGRAŁ WALKĘ? MAŁA NADIA MA SIĘ LEPIEJ! A JEJ BRAT?
WAŁBRZYCH I REGION: SKODA DLA AMELKI I INNE BITWY O DZIECI (FOTO)
WAŁBRZYCH: NADIA ZEBRAŁA 1,4 MLN, BARTEK I INNI CZEKAJĄ NA POMOC

PODZAMCZE: PRZEŻYŁA STRASZNY WYPADEK, POTRZEBUJE POMOCY


Opr. MS
Foto użyczone: pomagam.pl, zrzutka.pl