Niestety, mimo usilnych starań ratowników 37-letnia kierująca Audi poniosła śmierć w wypadku, który miał miejsce w drodze do Olszyńca. Uwaga, droga nadal jest zablokowana, wyznaczono objazdy.

Aktualizacja

37-letnia kierująca samochodem osobowym na prostej drodze zjechała z drogi powiatowej i ok. 400 m za rondem uderzyła w drzewo. Kobieta w wyniku zdarzenia poniosła śmierć na miejscu. Ofiarność ratowników ze straży pożarnej i pogotowia ratunkowego niestety nie były w stanie jej uratować.

Droga obecnie jest nadal zablokowana, wyznaczono objazd przez Jedlinę-Zdrój.

około 13.40 pisaliśmy

Tuż po godz. 13 wałbrzyskie służby udały się w okolice ronda przy ul. Noworudzkiej w dzielnicy Rusinowa, gdzie kierująca pojazdem marki Audi zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Trwa walka o życie kobiety.

Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami wałbrzyskiej Policji, samochód na rejestracjach z powiatu wałbrzyskiego jadący w kierunku Olszyńca z niewiadomych powodów zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Samochodem jechała kobieta w wieku 30-40 lat.

Ratownicy przybyli na miejsce stwierdzili, że kierowca nie ma funkcji życiowych. Trwa resuscytacja. - Około pięć minut temu na miejsce przybył zastęp ratownictwa medycznego, ratownicy przejęli działania resuscytacyjne - zaznacza Tomasz Kwiatkowski, oficer prasowy KM PSP w Wałbrzychu.

Ostatnie śmiertelne wypadki drogowe 2021:
7 czerwca - WAŁBRZYCH REGION: KOBIETA WESZŁA NA JEZDNIĘ. NIE ŻYJE (FOTO)
30 maja: REGION: NIE ŻYJE MĘŻCZYZNA PRZYGNIECIONY QUADEM (FOTO)
30 kwietnia - 2 maja: WAŁBRZYCH REGION: ŚMIERTELNE WYPADKI, POŚCIG I PIRACI (FOTO)
23 i 24 kwietnia: WAŁBRZYCH REGION: WEEKEND Z TRAGICZNYMI WYPADKAMI (FOTO)
13 marca: WAŁBRZYCH: U NAS BEZMYŚLNOŚĆ I WÓDKA, TRAGEDIA U SĄSIADÓW (FOTO)
28 stycznia: ŚMIERTELNY WYPADEK NA OBWODNICY SZCZAWNA (FOTO)


ELW
fot. ilustracyjne