Wykonawcy obwodnicy Wałbrzycha nie brak humoru i dystansu do siebie, przez to na placu budowy znajdowane są nie tylko zagadkowe szyby i tunele, ale i super praktyczne przejścia do... Las Vegas. A Wy znaleźliście ostatnio w naszym mieście coś ciekawego:)?

- Podobno we Wrocławiu znaleźć można tajny skrót do Wałbrzycha... To jest nic! My mamy tajne przejście do Las Vegas! - ogłosił żartobliwie w mediach społecznościowych wykonawca obwodnicy Wałbrzycha.

Spragnionym dostępu do Las Vegas w warunkach ograniczonej możliwości przelotu ponad Atlantykiem przypominamy, że na plac budowy nie można wchodzić (WYKONAWCA OBWODNICY: WAŁBRZYSZANIE, NIE WCHODŹCIE NA BUDOWĘ!), a także, że takich studzienek na budowie są setki... i kto wie gdzie prowadzą. Panowie z Budimexu lokalizację tej studzienki pragną zachować dla siebie - to tajne przejście, podobnie jak skrót do atolu Bikini i Narni:).Opisany z przymrużeniem oka otwór do studzienki na trasie nowej wałbrzyskiej drogi to ciekawostka nawiązująca do poprzednich "wykopalisk" i niespodzianek, których na rozległym placu budowy nie brakuje. Poniżej przypominamy całą ich kolekcję.


Przypominamy wcześniejsze (nieżartobliwe) znaleziska na budowie:

- Tunel przy Separatorze - WAŁBRZYCH: TAJEMNICZY TUNEL PRZY SEPARATORZE [FOTO]

- Szyb Gustav - CO SPRAWDZANO NA BUDOWIE NOWEJ UL. ŻEROMSKIEGO? [ZDJĘCIA]
OBWODNICA WAŁBRZYCHA: SZYB GUSTAW ZASYPYWANY [ZDJĘCIA]
WAŁBRZYCH: SZYB GUSTAV PRZESZUKANY. CO W PLANACH? (FOTO)


- bezimienny szyb - OBWODNICA WAŁBRZYCHA: ZAPADLISKO ODSŁANIA NIEZNANY SZYB? [FOTO]

- gazociąg - OBWODNICA WAŁBRZYCHA: NICZYJ GAZOCIĄG, SZYB ZAGADKA I INNE (FOTO)

- płyty nagrobne -WAŁBRZYCH: 3 PŁYTY NAGROBNE UKRYTE W CENTRUM! (FOTO)

- torowisko -OBWODNICA WAŁBRZYCHA: ODKRYLI DAWNE TOROWISKO [ZDJĘCIA]

oprac. ELW
Budimex S.A.